Nissanneleri Lansmanı

4
niss ürünleri, lansman

Herkese merhabalar;

Geçtiğimiz günlerde Niss Hygienic markasının değerli ürünlerini tanıdığımız bir lansmanda çok değerli blog yazarları ile bir araya geldik. Niss markasına ait 4 ürünün tanıtıldığı lansman Sihirli Spatula’da gerçekleşti.

niss lansmanı, niss hygienic ürünleri, sihirli spatula kahvaltı

Niss yetkilisi Mesut Bey, bize ürünlerin üretim aşamasını, markanın hikayesini ve 20 yıllık bir firma olduklarını anlattı. Piyasada çok eski ve tecrübeli olmanın verdiği güven ve gururla ürettikleri 4 ayrı ürün hakkında bilgiler verdi.

niss hygienic yetkilisi, nissanneleri, niss lansman

Samimiyeti ve içtenliği için Mesut Bey’e saygılar sunuyorum. Kadınlara verdiği değer ve kadınların rahatı için bitkisel içerikli ürünler üretiyor olmaları takdire şayan.

niss anneleri

Bu güzel günde tanıdığım güzel bir kadın Ünsiye Hanım ile fotoğraf çekilmesek olmazdı değil mi? Şimdi sizlere biraz d ürünler hakkında bilgiler vermek istiyorum. Bakalım sizler de beğenecek misiniz? Ben kullandım ve memmun kaldım.

temizlik sirkesi, sirkeli temizlik ürünleri, niss sirkeli temizlik

Sirke ve limon karışımının elma özü ve bitki özleriyle zenginleştirilmesi yolu ile elde edilmiş güçlü ve zararsız bir doğal temizleyicidir. Ev zemin temizliklerinde ve tüm silme işlemlerinde,günlük ve genel temizlikte güvenle kullanabilirsiniz. Konsantre yada seyreltilerek kullanılabilir. Genel temizlikte yüzeye püskürtün ve bez yardımı ile silin. Kova ile temizlikte 5 lt suya 60-80 ml ürün koyun , zemini silin ve kurumaya bırakın. Kötü kokunun bulunduğu ortamlarda ; ortama püskürtün, kötü kokuyu bastırır.

wc ve duşakabin temizleyici, niss temizlik ürünleri

Özel bir formül ve içeriğe sahip olarak üretilmiştir. Banyo ve WC temizliğinde mükemmel bir başarı sağlarken, ilave ürün ihtiyacınızın olmaması için duşa kabin temizliğinde de mükemmel bir sonuç vermektedir.

Duşa kabinlerinizde oluşan yağ sabun ve kireç oluşumu kirleri tek sıkışta temizlemektedir. Bu kadar güçlü bir temizleyiçi olmasına rağmen; alüminyum ve özel kaplama yüzeylerde dahil olmak üzere hassas yüzeylere hiçbir zarar vermemektedir.

yağ çözücü, ocak temizleyici, yağ ve kir temizleyici, niss aspiratör ve ocak temizleme ürünü

Evlerinizdeki aspiratör, davlumbaz, ocak, cam ocak, fırın gibi yerlerde oluşan ağır yağ ve kirlerin temizliğinde çok başarılı bir üründür.Bir sıkışta ağır yağ tabakalarını çözerek sizlere kolay bir temizlik sağlar.

niss bulaşık jeli

Bulaşık makinelerinin deterjan bölmesine konularak kullanılır. Ürün alkalidir, porselen tabak, çatal bıçak ve cam bardaklarda oluşan ağır kir ve yağların temizlenmesi amaçlı kullanılır. Diğer tip deterjanlara göre daha ekonomiktir. Kullanım esnasında hızlı çözülerek yıkama suyuna karıştığından dolayı daha etkilidir.

niss lansman

Niss ürünlerini siz de tanıdınız eğer kullanmak ve satın almak isterseniz , www.niss.com.tr sitesine giderek hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. İlknur öncelikle sana,emeklerine,nazik davetine ve sonra da Niss ve Sihirli Spatula’ya çokkkk teşekkür ederim.Keyifli ve güzel bir gündü benim için 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz