Lierac Body Hydra

 

Cildimiz zaman içerisinde nemini kaybederek dolgunluğunu yitirmekte, pürüzsüz dokusunu kaybedip, mat bir görünüm almakta… Günlük nemlendiricilerin yeterli olmadığı bu durumdan yola çıkılarak Lierac tarafından geliştirilen Body-Hydra sahip olduğu özel içerikler sayesinde vücudunuza özel bakım sağlıyor.

Vücudu için nemlendirici ve sıkılaştırıcı bakım isteyenlerin vazgeçilmezi olacak Body-Hydra serisi Hydra-Plumping Lotion ve Nutri-Plumping Cream’den oluşuyor. Body-Hydra özel içeriğine bulunan çift Hyaluronik asit ile yüzeyde cilde kaybettiği nemi kazandırırken, derinde ise dolgunluk sağlıyor. Serinin formülündeki silisyum ile elastin ve kolajen üretimini artırarak cildi yeniden yapılandırırken, amber çiçeği özü ise hücre yenilenmesini aktif hale getirerek cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Sürüldüğü andan itibaren +%147 daha nemli bir cilt sunar.

Özel dokusu ile cilde anında dolgunluk hissi veren Body-Hydra içeriğindeki portakal, gardenya ve yasemin çiçeği sayesinde hoş bir kokuya sahip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here