Biricitle yeni yıl hediyeleşmesi 2017

Her yıl olduğu gibi Sevgili Yasemin  tarafından düzenlenen yeni yıl hediyeleşmesi etkinliği için buluştuk.  Bu yıl blog yazarı arkadaşlarım ile Kale Center Gönül Kahvesi’ndeydik.

gönül kahvesi

Gönül Kahvesi hakkında biraz bilgi vermek istiyorum sizlere.Gönül Kahvesi, butik bir kahve evi. Türk kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği  özel formülleriyle sunuyorlar müşterilerine. Gönül Kahvesi, bugün Türkiye’de ve yurt dışında 72 şubesiyle, kendi iş alanında en bilinen marka olma hedefini belirleyerek; kendine özgü ürün gamı, mağaza konsepti ve yaratıcı-yenilikçi yaklaşımıyla, hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

Tatlıları, sandwich çeşitleri ve özellikle kahveleri muhteşem. Buharda kahve tekniğinin uygulandığı  Türk Kahvelerinden mutlaka denemelisiniz. Ben bayıldım şahane de köpüğü vardı.

buharda türk kahvesi

Adı üstünde yeni yıl hediyeleşme etkinliği olunca elbette iki kişi eşleşerek birbirine hediye aldı o gün. Evin Tek kızı Mona benim hediyeleşmedeki eşim oldu. Kendisine hediyeleri için ayrıca teşekkür ederim.

O gün; çok da güzel bir sürpriz bekliyordu bizi. Minval Yayınlarından Beklerken Seni adlı kitabın yazarı  Çağlayan Dikmen, bizlere kitaplarını imzalayarak hediye etti. Kitabın yazılma serüveni dahil bir çok konuda kendisiyle sohbet etme şansı da bulduk.

Sevgili Yasemin bizlere sevdiğimiz markaların ürünlerini hediye etmeyi de ihmal etmedi.

Kendisine bu güzel günde beni yanında görmek istediği için çok teşekkür ediyorum.Hediyeleri için sponsor markalara da sevgiler gönderiyorum.

LRouge İlk Adım

lrouge anne bek ürünleri

Otacı

otacı şampuan, otacı ürünleri

Dr. Oetker

droetker pasta malzemeleri ev yapımı pasta

Vissmate

Restorex

Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.

Sevgiyle kalalım!

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here