Shea Yağlı Le Sandre Organics el kremi

hand cream, shea yağı nedirMerhaba, son baharın son ayı da bitmek üzere. Soğuklar ve rüzgar artık etkisini iyiden iyiye göstermeye başladı. İşte bu dönemlerde el ve yüz başta olmak üzere en fazla zararı cildimiz görür.


Bu nedenle bu yazıda sizlere hızlı ve kolayca emilen, yağlı his bırakmayan, ellerinizi yıkasanız bile etkisi devam eden bir el kremini anlatmak istiyorum.

22 yıldır Fransa’da faaliyet gösteren Le Sandre Organics tarafından, üretilen içeriğinde shea yağı , bergamot  yağı, lavanta bitkisinin suyu ve daha bir çok doğal içerik bulunan bir el kremi bu. Peki her yerde duyduğumuz shea butter (shea yağı)nedir?
Hiç merak ettiniz mi?
Shea yağı, (karite) yani shea ağacının meyvesinden elde edilen  tropikal bir meyvenin yağıdır. (Ceviz gibi bir meyve düşünün. )
El kremi ellerde yağlılık hissi bırakmadan hızı bir şekilde nemlenmesini sağlıyor. Sertifikalı organik ürünler oldukları için de daha bir güvenle kullanıyor insan bu kremi.Ürünün rengi beyaz, çok kolay sürülüyor, yağlı değil kesinlikle, hoş bir kokusu da var. Sanırım bergamot ve lavantanın etkisi olsa gerek.Biliyorsunuz, doğallık ve organiklik birbirlerinden farklı kavramlardır. Kısaca doğada olan her şey doğaldır. Organik
olması için ise mutlaka denetimden geçmesi gerekir.
 
 
 
Le Sandre ürünleri Avrupa’nın en büyük sertifikasyon firması tarafından en üst düzey Organik sertifikası olan COSMOS Organics sertifikasını almıştır. Yani organiktir. Bu anlamda firmayı kutluyor ve farklı ürünleri de üretip tüketicileriyle buluşturmasını diliyorum.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here