Panten Pro V Durulanan Köpük Krem ile Ağırlaştırmayan Bakım

1
Saçlarımız yaz kış dış etkenlerin zararlı etkileriyle zayıflar ve güçsüzleşirler.
Saçlarımızın eski sağlıklı görünümüne kavuşması için bakım yapmak şarttı. Peki bu bakımı yaparken kullanılan maske ve kremler sonucunda ağırlaşan, çabuk yağlanan saçları kim ister ki?saç bakımı, pembe tarak
Elbette hiç kimse. Saçların kolay taranmasını sağlamak ve ihtiyaç duyduğu bakımı saçları ağırlaştırmadan yapan harika bir formüle sahip Pantene pro v köpük krem ile yapmak ister misiniz?

 

Pantene Pro V Onarıcı ve koruyucu bakım duşta kullanılan bir köpük. Hafif ve köpük şeklindeki yapısı ile tüm saç telleri tarafından kolayca emiliyor. Durulandığı için de saçta kalıntı kalmıyor. Saçları ağırlaştırmadan yoğun bakım yapan bu köpük kremi kullanması çok kolay ve pratik.
Panten Pro V Durulanan Köpük Krem
Önce saçlarınızı şampuanınızla yıkayarak güzelce temizleyip arındırın.Avucunuzun içine avuç içini dolduracak kadar köpüğü alın , 3 -4 dakika kadar saçınıza masaj yaparak köpüğü yedirin ve arkasından saçlarınızı durulayın. Durulama sonrasında zaten hafifliğini hissedeceksiniz. Diğer saç kremlerinin yarattığı ağırlıktan eser olmadığını göreceksiniz.
Benim sevdiğim bir krem oldu. Bundan sonra alışveriş sepetine atacağım başlıca saç bakım ürünleri arasına çoktan girdi bile.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz