Darphin Hydraskin Ürünleri

2
Darphin,  1958 yılında kurulan dünyaca ünlü dermokozmetik markasıdır. Bilimsel verileri güzellikle birleştirmekte ve cilt sağlığını bu şekilde elde etmektedir. Formüllerindeki yenilikçi felsefe ile devamlı bir gelişim halindeki marka, doğallığa ekstra önem vermektedir. İçeriklerini hazırlarken kaynak olarak her zaman doğayı alır. Buradaki potansiyeli kendi teknolojisiyle birleştirerek ürün kalitesini artırır. Çok yönlü etkiye sahip ürünler Darphin İntral gibi serilerle kullanıcılara sunulur. Müşterilerin %87’si Darphin’den memnun kaldığını belirtmiştir. Bunda,  vitamin, mineral ve öz yönünden zengin bileşenler kuşkusuz büyük etkiye sahiptir. İçeriklerin zenginliği memnuniyetin artmasını sağlar.
Hydraskin Rich Normal ve Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi 
Işıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak üzere geliştirilen Darphin Hydraskin Rich Krem, içerisindeki imperata cylindrica özü, shea yağı mango özleri ile mamaku özleri sayesinde kuru ciltlerin nem dengesini sağlar. Beslenmeye yardım eder. Çok yönlü bu özlerden;
Imperata cylindrica su tutma kapasitesini artırarak nem kaybını korur. Çevresel etkenlerin olumsuzluklarını yok eder.  Gözeneklerdeki kalıntıları ciltte atmaya yardımcıdır.
Mango özleri, kuruluğa bağlı olarak yaşanan hassasiyeti gideren bir içeriktir. Ferahlayan ve arınmış görünüm için idealdir.
Shea yağı, lekeleri azaltır, kuruluğa bağlı dökülmeleri önler. Cilde pürüzsüzlük katar.
Mamaku özleri, esneklik sağlar, nemlendirme işlevi ile günlük bakımda sorunsuz kullanım avantajı kazandırır.
Hydraskin Essential Tüm Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi 
 
Farklı özellikteki cilt tipleri için idealdir. Fransız lavantası, deniz börülcesi, E vitamini gibi cildin dokusunu onaran içerikler barındırır. Deniz börülcesi, mineraller açısından oldukça zengindir. Cildi besler ve onarır. Fransız lavantası, nem ve sağlıklı cilt tonu kazandırır. E Vitamini, kırışıklıkları giderir, ince çizgileri hafifletir. Cilt bariyerini güçlendiren formülü ile Hydraskin Essential dış etkenleri etkisiz bırakır. İş yerinde ya da diğer zamanlarda ferahlık hissi veren ürün, gün içinde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Yağlı bir hisse neden olmadan, iz bırakmadan kolay kullanıma sahiptir. Hemen emilir ve hafiflik kazandırır.
Hydraskin Tüm Ciltler İçin Nem Kazandıran Bakım Serumu İçeriği  
 
İmperata cylındrıca, karaağaç kökü ve nar ekstresi içeren oldukça güçlü bir üründür. Her cilt tipi için uygun olan formülü kısa sürede etkisini gösterir. İmpereta Cylındrıca, nem bariyerini güçlendiren etkiye sahiptir. Ayrıca dış etkenlerin önüne geçerek zararları durdurur. Rahat emilen serum formu, yumuşak ve ipeksi bir dokunuş sağlayacaktır. Nar ekstresi içeriği, antioksidan özelliği ile dikkat çeker.  Gözeneklerdeki kirli ve ölü tabakayı atar. Sağlıklı, ışıltılı görünüm kazandırır. Akne izlerini hafifletir. Karaağaç kökü yağı, cildin nem tutmasını ve elastikiyet kazanmasını sağlar. Darphin Hydraskin Bakım Serumu yeniden yapılandırıcı etkisiyle cildinize tazelik hissi verir.
Hydraskin Light Karma Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi 
 
 
Darphin Hydraksin serisinin en beğenilen ürünlerinden biridir. İmperata cylındrıca, karaağaç kökü ve nar özü barındıran ürün cildi kapsamlı bir şekilde onarır.   Gençlik ışıltısının kaybolmadan uzun süre korunmasına yardımcıdır. Ciltte doğal antioksidan etki sağlar. Böylece gözeneklerdeki gereksiz her madde kendiliğinden atılır. Akne sorunu, sebum fazlalığı dengelenir. Özellikle T bölgesinde bulunan parlama giderilir. Cildi tazeleyen ve nemlendiren ürün, günlük kullanımda sizin daha iyi hissetmenize katkı sağlar.
 Hydraskin Light Karma Ciltler İçin Nemlendirici Krem, cildin gergin yüzeyini azaltır ve tahriş, kızarıklık gibi durumların önüne geçer.
 
Ürün Kullanım Önerileri
 Darphin ya da diğer dermokozmetik ürünlerin kullanım talimatları doğrultusunda uygulanması gerekir.  Tedaviye destek verici ürünler olduğundan içeriklerdeki bileşenler ancak doğru kullanımla aktif olacaktır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz