Uni care vazelin

1
uni care vazelin fiyatı
Eczacıbaşı’nın en yeni ve sevdiğim ürünlerinden biri olan,  Uni Care Vazelin, kış aylarında olduğu kadar yaz aylarında da benim kullanmayı sevdiğim bir ürün. Soğuk ve sıcak cildimizin en büyük düşmanlarından. İşte bu nedenle hem yaz hem de kışın cildimin en büyük yardımcısı oluyor. Hem el ve ayaklarımda hem de dirsek ve dizlerimde kullanıyorum.
Uni Care Vazelinin özel formülü ile el ve ayaklarda yumuşaklık sağlarken cildi soğuk ve sıcak  havanın neden olabileceği olumsuz etkilerden de koruyor. Kurumuş, nasırlaşmış cildi yumuşatıyor.
Kuruyan ve çatlayan cildimi her an nemli tutabilmek için yoğun bakım sağlayan  ürünler kullanmak gerekiyor. yüzüme ve boynuma nemlendirici uygulamaktan nasıl geri kalmıyorsam el ve ayaklarımı da ihmal etmemeye çalışıyorum.
Uni Care Vazelin ellerimde ve ayaklarımda oluşan kuruma, çatlak ve sertlikler için en büyük yardımcım diyebilirim.. Yoğun formülü ile cildimi nemlendiren Uni Care Vazelin, cildimin pürüzsüz ve güzel görünmesini de sağlıyor.
İster dudak çatlaklarında, rüzgarın ve güneşin etkisiyle oluşan kuruluklarda kullanın.Çok hızlı emilen bir formülü var, yağlanma ve yapışma da yapmıyor.Uni Care Vazelin, boya maddesi, ve paraben de içermiyor üstelik.
Uni Care Vazelin 170 ml ambalajlarda satılıyor.
Fiyatı: 9 TL

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz