TOSAVE ALIŞVERİŞİM BALIK FIRÇA KOLYE VE YÜZÜK

0

Yurt dışından yapılan alışverişlerin en güzel yanı ne biliyor musunuz? Hem çok ekonomik fiyatlarla hem de kargo ücreti ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Gerçi bazı alışveriş sitelerinde bu geçerli değil her ülkeye ücretsiz gönderim yapmayabiliyor firmalar. Tosave sitesinden ücretsi kargo ile aldığım ürünlerden bahsetmek istiyorum sizlere bugün.

Son zamanlarda favori haline gelen balık fırçadan almak istedim. Tam da istediğim gibi dore rengini buldum. Daha büyük bir ürün bekliyordum nedense, ama muadillerinin de aynı ebatta olduğunu görünce rahatladım:)

 

Bir de füme renkli bir yüzük aldım. Alyans gibi bir yüzük dlerseniz yüzük parmağınıza dilerseiz de işaret parmağnıza takabilirsiniz. Sipariş verirken ölçüsünü vermeniz yeterli.

 

İçinde çok tatlı bir çiçek bulunduran şeffaf kolye de alışverişime dahil oldu. Hem çok güzel hem de lila rekli çiçekleri ile içimi açıyor.

 

eyfel kulesi, balık fırça, allık

Ben bu fırçayı allık uygulamasında ve fondoten uygulamasında da kullandım. Fakat  daha çok ten makyajı sırasında uyguladığım kontur işleminde çok sevdim. Kılları sıkı ve yumuşak ince bir hat kontur için ideal olduğunu düşünüyorum.

Tosave sitesini fiyatlarının uygun olması, çok fazla çeşitli ürün gamına sahip olmasından dolayı çok beğendiğimi belirtmeliyim.

Bu daha ilk alışverişimdi, devamının da geleceğini düşünüyorum.  Bu sitenin Beautyinhair adlı bir yan sitesi daha var, oraya da  mutlaka uğrayacağım en kısa zamanda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz