BC Bonacure mucize yağ sprey

1
Bakımlı, uzun ve sağlıklı görünen saçlar her kadın gibi benimde favorimdir. Bu nedendendir ki; saç bakımımı asla ihmal etmiyorum. Saçlarımı yıkamak, temiz tutmak kadar ihtiyacı olan nemi ve bakımı da yapmak gerekiyor. Eskiden saçlarım parlak olsun diye annem saçımı durulamadan önce 1 küçük fincanın yarısını elma sirkesiyle doldurup durulama suyuna koymamı isterdi. İşe de yarardı ama şimdilerde, bu tarz eski bakım yöntemleri yerine işin uzmanları tarafından üretilmiş mucizevi saç bakım ürünlerini kullanıyorum. Bunlardan biri de, BC Bonacure Oil Miracle Mist Mucize saç bakım yağı.
Hem ince saç tipleri hem de normal saç tipleri için üretilen bu yağ saçı ağırlaştırmadan parlaklık kazandırıp bakım yapıyor. İçinde slikon olmadığı için yapışkan his olmuyor saçlarda. Bir de güzel kokusu var ki; muhteşem. Kesinlikle çok seveceksiniz.
Saçı beslerken, parlaklık veriyor. Spreyi sayesinde çok kolay uygulanıyor. Saçlarınızı pürüzsüzleştirip, kolay taramanıza da yardımcı oluyor üstelik.
 Fön çektirmeden uygularsanız fönünüzün daha kolay çekildiğini görebilirsiniz.
Saçlarınızı tertemiz yıkadıktan sonra havluyla nemini alın, saçlarınızın sadece uç ve boy kısımlarına uygulayın diplerden uzak tutun. Her gün kullanabilirsiniz. elektriklenmeyi de önlüyor ve mis gibi kokuyor.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz