Barbie Işıltılı Gökkuşağı Deniz Kızı

1

Okullar kapandı, karneler alındı ve karne hediyeleri için beklentileri gerçekleştirmeye başladı bile ebeveynler. Kimi bisiklet, kimi kay kay isterken kızım yine şansını barbie oyuncakları arasından seçti. Büyük bir Barbie bebek koleksiyonumuz oluştu bu arada evde:)

Kızlar Barbie bebekler ile oynarken çok eğleniyorlar. Erkeklere göre oyun kurmada kız çocukları daha başarılı. Yanında arkadaşı olmasa bile oyuncak bebeğini oyun arkadaşı olarak kullanıp tatlı mizansenler yapıyor.

Daha önceki Barbie bebeğimize arkadaş olarak gelen oyuncağımız bir deniz kızı. Barbie ışıltılı gök kuşağı deniz kızı çok eğlenceli bir oyuncak olmuş.

 

Barbie’nin bir kolyesi var ve kolyeye basınca kuyruğunda ışıklar yanmaya başlıyor. Kırmızı, yeşil, sarı, mavi renkte ışıklar ile çok eğlenceli oluyor.


Suyun altındayken kuyruk bölgesi ışıl ışıl oluyor. Ece Banyoda küvette yüzdürüyor ve çok eğleniyor. Biraz ıslanıyoruz ama olsun yaz mevsimindeyiz sonuçta. Biraz ıslanmaktan kimseye zarar gelmez.

Biz her zaman oyuncak seçerken, orjinal ve  lisanlı ürün olmasına dikkat ediyoruz. Siz de öyle yapmalısınız. Lisanssız ürünlerin üretimi esnasında zararlı ve kanserojen bir çok madde kullanılıyor çünkü. Bu bebek 3 yaş ve üzeri çocuklar için üretilmiş ve minicik ellerde zararlı maddelerden yapılmış bir oyuncak olmamalı değil mi?

 

Oyuncağımızı hızlı bir şekilde  aynı gün kargo ile gönderen karakterdukkani.com’a çok teşekkür ederiz. Üstelik bir çok oyuncakta şu an harika indirimler var. Kaçırmamanızı öneririm.
Sizde diğer Barbie bebek ve Barbie oyuncakları çeşitleri için siteye girerek, Barbie kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz