Tourism exclusive.com anne sultanlardan bahsetmiş

0
4. anne sultanlar

 

Blog yazarları, Anne Sultanlar organizasyonunda bir araya geldi

17 Mayıs 23:20
TOURISM EXCLUSIVE
Türkiye’nin önde gelen blog yazarları, İlknurundunyasi com tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen Anne Sultanlar organizasyonunda bir araya geldi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen, bu organizasyon ile birbirlerini sosyal medyadan tanıyan blog yazarları, yüz yüze tanışma imkânı buluyor. İlknurundunyasi com kurucusu İlknur Balcı, anneliğin dünyanın en özel duygusu olduğunu ve bu özel duygunun mimarlarının her şeyin en özelini hak ettiğini dile getirdi. Balcı, bunu annelere hissettirebilmek ve Anneler Günü’nü kutlamak için bu özel günü organize ederek bir nebze de olsa blog yazarı annelerin mutlu olmasına vesile olmayı amaçladığını belirtti. Balcı, “Etkinliğimize katılan anne bloggerlara ve sponsor firmalara çok teşekkür ediyorum” dedi.
Dedeman Bostancı Park Otel’de konsept tasarımını SBZ Organizasyon’un hazırladığı etkinliğe, blog yazarları floral temasına uygun kıyafetleriyle katıldı. Etkinliğe İstanbul ve Ankara’dan katılan blogger anneler, Anneler Günü öncesinde hem birlikte vakit geçirdi; hem de birçok firmanın yeni ürünlerini şirket temsilcilerinden dinleme fırsatını da elde etti.
Usta fotoğrafçı Bahar Mandan tarafından fotoğraflanan etkinliğe şu firmalar katıldı.
Electrolux, Papağan Kuruyemiş, P&G, Zeyland, Tamek, Unibaby Yves Rocher, Dr Oetker, Schwarzkopf, Dove, Rexona, Gürsüt, Biobaby, Prima, Minibum.com, Thalia Kozmetik, Revigen, Lila kağıt Maia Cosmetics, Capilactif, Tarko Kozmetik, Çocuk Gelişim Atölyesi, Henkel, Avene Thermal, Ducray, Sea Color, Havan İlaç, Bioder,Karakter Dükkanıı, Catrice, İfondi, Toker Bebe. 

http://www.tourismexclusive.com/haber-detay/anne-sultanlar-ilknurundunyasi-etkinliginde-bulustu-591cb08c3bd14

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz