Satranç Şampiyonu Oğlum

2
İkiz annesi olduğum için sıklıkla karşılaştığım bir soru vardır. Her zaman sorulur bu soru bana ikiz oldukları için birbirlerine benziyorlardır değil mi?
Benim verdiğim cevap
-HAYIR benzemiyorlar ne fiziksel ne de karakter olarak olarak hiç ama hiç benzemiyorlar. Kızım ne kadar güzel sanatlar ve kitap okuma , şiir okuma konusunda başarılı ise oğlum da bir o kadar matematik , satranç ve bilime meraklı bir çocuk. Kızım şıkır şıkır kıyafetler severken oğlum bol, yumuşak ve rahat kıyafetler içinde olmayı seviyor.
Geçtiğimiz hafta okulda yapılan satranç turnuvasında birinci oldum oğlum. Ailemizde ona satranç şampiyonu  diyoruz artık:) Birincilik madalyasını almak için hazırlanırken gömlek, papyon ve kumaş bir pantolon giymesini istesem de o yine rahatlığından ödün vermeden eşofman takımını seçti. Daha önceki yazılarımda da sıklıkla bahsettiğim bir konu var ki; o da çocuk giyiminde kıyafetin, pamuklu ve yumuşak olmasının önemi.
Zeyland kendine ait lisanslı markaları ile  Çocuk  Giyimi Koleksiyonunu  oluşturmuş,ve Ekoteks 100 belgesi  standartlarına uygun çevre koruma koşulları çerçevesinde üretimini yapıyor. Bizde bu markanın ürünlerini çok seviyoruz. Bedenini ve numarasını, hatta hangi üründe hangi kalıbın nasıl olduğunu bildiğimizden alışveriş yaparken de çok rahatız. Üstelik oğlum Zeyland’ın erkek çocuk koleksiyonundaki ürünleri beğeniyor ve seviyor.  Bir çok mağazası var, bazen vakit sıkıntısı yaşadığımda www.zeyland.com.tr den alıyorum istediklerimi. Nakit, kredi kartı ya da kapıda ödeme seçenekleri de mevcut. 75 tl lik alışveriş yaptığımda da kargo ücreti ödemiyorum. Anlayacağınız benim için büyük kolaylık oluyor.
Sizler de yavrularınız için bence siteye bir göz atın. Harika şeyler var.
Başka bir yazıda daha görüşmek üzere sevgiyle kalalım!

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz