Electrolux Ultra Silencer ZEN ile sessiz ve huzurlu temizlik

4

Her evde mutlaka bir adet el süpürgesi bir adet de tam temizlik için büyük süpürge bulunur. Temizliği yaparken süpürgenin emiş gücüne bakarak o süpürge alınırdı eskiden. Şimdi ise hem emiş gücü hem de çıkardığı sese göre ürün seçimi yapılıyor. İkizler doğduğunda onlar uyanıkken zaten evi süpürmek mümkün olmuyordu zira sürekli kucakta olmak ve ilgi isteyen bebeklere sahiptim. Peki onlar uyuduktan sonra evi süpürebiliyor muydum?
Elbette ki hayır 🙁
Aman gürültü olmasın, uyanmasınlar diye temizlik ertelenir dururdu.
Şimdilerde ise süpürgeyi çalıştırdığım anda sesler yükselmeye başlıyor. Eğer televizyon izliyorlarsa televizyonun olduğu odanın kapısı çaaat diye kapatılır ve “-Annneee çok ses geliyooor” diye seslenilir.
Eğer ders çalışılıyor ise yine aynı hareketler, aynı cümleler devam edip duruyordu.
Ta ki ben, Electrolux Ultra Silencer ZEN ile tanışıncaya dek.
1 den 5’e kadar ayarı var ve 5 te yani son levelda bile sesi süpürgenin yanı başındayken dahi rahatsızlık vermiyor.  Uzun kablosu sayesinde sürekli fişini prizden çekmekle uğraşmıyorsunuz. Çünkü; 9 metre uzunluğu var kablosunun.
Allergy Plus filtreleme özelliğiyse süpürgenin kullanıldığı ortamdaki havayı yüksek oranda temizliyor.
Koku giderici özel toz torbası,sayesinde  hoş olmayan kokuları hapsediyor ve süpürgeniz taze ve temiz havaya kavuşuyor. Sessiz ve huzurlu bir temizlik yapıp kimseyi rahatsız etmek istemeyenler  için Electrolux Ultra Silencer Zen ZUSALR58TR Elektrikli Süpürge biçilmiş kaftan.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz