4. Anne Sultanlar Organizasyonu

22

Herkese merhaba;
Öncelikle uzun bir süredir çok fazla yazı yazamadığım için çok özür diliyorum. Nedeni gelenekselleştirerek her yıl düzenlediğim 4. anne sultanlar organizasyonunun hazırlıkları ile ilgileniyor olmamdı.İlknurun Dünyası olarak ilk defa İstanbul’da Anneler günü blogger buluşmasını 2012 yılında gerçekleştirmiştim. Gerçi geçen yıl ikizlerin ilk okula başlaması nedeniyle 1 yıl gecikmeli gerçekleşti, 4. anne sultanlar ama değdi. Harika, keyifli, eğlenceli ve mutlu bir anneler günü organizasyonu oldu.

 

blogger etkinliği, ilknurundunyasi, anneler günü organizasyonu

Hem İstanbul’dan hem de Ankara’dan davetimi kırmayarak bu özel günü benimle yaşamak isteyen değerli misafirlerime kocaman sevgilerimi sunuyorum. Hiç birimiz akraba değiliz, kardeş değiliz, birbirimizi sosyal medyadan tanıyıp iletişim kurduk ve bir araya geldik. Şimdi hepimizin çok sıkı dostluk ve arkadaşlık bağları var. Çünkü, ortak paydamız çocuklarımız, bloglarımız ve anne olmamız.

Hepsinin bendeki yeri ayrı, çünkü her bir arkadaşımın kendine has özelliği var.

anne blogger 4. anne sultanlar
Çok sevgili Gülsen ile 6,5 yıl önce tanıştık. Çocuklarımız aynı yaştaydı birlikte büyüttük. O bana sordu seninkilerin dişinde çürük var mı? Şunu yedirdiğinde alerji yaptı mı? Ateşi çıkınca ne yapıyorsun? Okula başlayınca hangi konudalar, hangi harfi öğrendiler diye paylaşımlarımız o kadar çok ki. Her şeyden önemlisi bir gün aramasam nerelerdesin diye arayıp sorabilecek kadar ince düşüncelidir.
4. anne sultanlar, blogger, istanbul blogger

Çok sevgili Filiz ile Ankara’da tanıştık. O kadar naif o kadar tatlı bir anne ki; hem çocuklarını en iyi şekilde yetiştiriyor hem de gözü gibi sevdiği bloğunu ihmal etmiyor. Arkadaşlık kavramını bilen zarif kadınlardan biri o.

anne kaz, 4. anne sultanlar organizasyonu , anne blog yazarı, ilknurundunyasi

Çok sevgili Hayriye nam-ı diğer annekaz. Çok bilgili, çok tecrübeli, bildiğini okumaktan geri kalmayan güçlü ve dinamik bir kadın. 3 çocuğu ile birlikte büyümüş tecrübelerini okurlarıyla paylaşan, sevimli bir Ankara Kadını.

anne blogger, ilknurundunyasi

Çılgın, tatlı ve harbi bir anne sevgili Emine. Onunla büyük bir markanın yemek yarışmasının yapıldığı otelde tanıştık. O gün başlayan arkadaşlığımız ilk gün ki; gibi sıcak ve samimi.

anne bloggerlar, blogger buluşması

Sevgili Canan ile de Ankara’da tanıştık. O da bir kız annesi hatta kızlarımızın isimleri aynı. Küçük kızını en iyi şekilde yetiştirebilmek için uğraşan, güçlü ve sevgi dolu bir anne .

blogger, anne bloğu, 4. anne sultanlar

Sevgili Hanife ile bir markanın lansmanında tanıştık. Çocuklarla ilgili bir organizasyon olduğu için ikizler ve Hanife’nin kızı çok keyifli dakikalar yaşamıştı. Bizde kahve içip sohbet etmiştik. Şimdi bir yaşında minicik bir kızı daha oldu. Hem çalışan hem de çocuklarına vakit ayırmayı bilen nadir annelerden.

4. anne sultanlar, blog yazarı

Sevgili Yasemin tanıdığım ilk bloggerlardan biri. Hatta ilk okumaya başladığım bloglardan bile diyebilirim. Kendine has dobralığı ve cesareti ön plana çıkan özelliklerinden.

Betül iki erkek annesi, enerjik, sevgi dolu ve pozitif bir kadın. Her zaman gülümseyebilen ve etrafına tatlı sesiyle ışık saçan çıtı-pıtı bir anne. Onunla birlikte sohbet ederken konuşması ile huzur bulabilirsiniz.

anne blog yazarı, anneler, internet anneleri

Sevgili Şafak ile sosyal annelerin 1. yıl kutlamasında tanışmıştık. Eski bir bankacı ve şu an iki oğluyla cebelleşen sevimli bir anne.
Hem çocuklarını büyüten hem de çok güzel işlere imza atan girişimci bir kadın sevgili Şafak.

anne sultanlar organizasyonu

Sevgili Zeynep iki çocuk annesi, başarılı bir iş kadını ve sevgi dolu bir anne. Her zaman yüzünde kocaman bir gülümseme. Hep böyle gülümsemen dileğiyle.

Bir sonraki yazımda organizasyonumuzun detaylarına yer vereceğim. Bakalım o gün neler yaşanmış?

SEVGİYLE KALALIM!

 

 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

22 YORUMLAR

  1. Çalışan bir annenin duyabileceği en güzel söz.Canım iyi ki tanımışım seni. O lansmanda harika bir arkadaş kazandım. Cerende evde surekli bir ikizler muhabbeti yapiyor�� Bu güzel davetin icin ve emeģin için tesekkur ederim.
    Sevgiler

  2. Canım çok teşekkür ederim 🙂 sende benim 6 yıldır tanıdığım, sevdiğim ve başarılı bulduğum dobra özü sözü bir cesaretli bir kadın bloggersin. Seni seviyorum tatlım ellerine sağlık çok güzel bir etkinlikti. Öpüyorum sevgilerimle

  3. İlknur'cum harika bir yazı olmuş.Çok duygulandım.Pek çok arkadaşımı tanısamda yeni tanıştıklarım hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamı da sağladın.Tüm emeklerin ve bize yaşattığın keyifli saatler için tekrardan teşekkürler….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz