Mezuniyet kıyafeti seçerken dikkat etmeniz gerekenler

4

Mezuniyet gecesi tüm öğrenciler için özeldir ama kızlar için daha başka bir önem taşır.Bunu bildiğim için mezuniyet için seçeceğiniz kıyafetler ile ilgili bu yazıyı yazmak istedim. Bazı önemli detayları da dikkate alarak o gecenin yıldızı siz olabilirsiniz.Öncelikle mezuniyet kıyafetinizi seçerken  vücut tipinize uygun olmasına özen göstermelisiniz. Mezuniyet gecesine katılacak  arkadaşlarınızla konuşup o gece  ne giyeceklerini öğrenmelisiniz ki; pişti olmayasınız.
Vücut tipinize uygun olsun seçeceğiniz elbise dedim ya, eğer yuvarlak hatlara sahip olan biriyseniz V yakalı bir elbise işinize çok yarayacaktır. Hem boyunuz daha uzun görünecektir hem de şık bir kolye ile V yakalı elbise sizi daha şık gösterecektir. Bol kabarık etekler de yuvarlak hatlarınızı saklayacağı için o gecenin yıldızı olmanız işten bile değil.

 

mezuniyet elbiseleri

Yukarıdaki, elbise hem çok şık hem de özel günlerde kullanabileceğiniz tarzda. Az önce bahsettiğim gibi V yakalı olduğundan boyunuzu daha uzun gösterecek türden.Çiçek baskıları ise elbiseye renk ve hareket katmış. Sizce de çok şık değil mi üstelik fiyatı da çok ekonomik. Burayı tıklayarak elbisenin detaylarını, beden bilgilerini ve kumaş özelliklerini inceleyebilirsiniz.Elbisenin arkası ise aşağıda görüldüğü gibi.

kabarık elbise

Elbise işini çözdünüz diyelim bitmiyor elbette.

Kesinlikle alacaklarınızın öncede listesini yapın. ayakkabıları, makyaj malzemesini ve takıları. Eğer saçınızı kuaförde yaptıracaksanız bu da listede yer almalı. Sonradan daha fazla masrafa neden olacak bir sürprizle karşılaşmamanız için.

Takılarınızı dilerseniz ödünç alabilirsiniz. Annenizden, arkadaşınızdan ya da kız kardeşinizden.

Neticede 2-3 saat kullanacaksınız.
Arkadaşlarınızla konuşup ne giyeceklerini hatta rengini dahi  öğrenin. Böylece pişti olma riskini azaltmış olursunuz.

Yanınıza kalın bir ceket, bir şal ya da hırka almayı unutmayın.
Seçtiğiniz ayakkabıların rahat olmasına özen gösterin. Bütün gece dans edip ayakta kalacaksınız ne de olsa.

Şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.

Ben bu elbiseyi incelerken Yoshop sayfasında görüp beğendiğim iki kıyafeti daha göstermek istiyorum sizlere.

Burayı tıklayarak siz de kendinize uygun, zevkinize göre bir çok ürün bulabilirsiniz.

 

Yukarıdaki elbiselerden başka o kadar çeşitli ürün var ki sitede, siz de kendiniz için harika seçimler yapabilirsiniz.Daha detaylı incelemek için burayı tıklayabilir ve müthiş bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz