ENGLISH HOME, PASTEL LOVERS LANSMANI

2

 

Ev tekstili ve dekorasyon sektöründe trendleri belirleyen English Home, baharın çocuksu tavrından esinlendiği ve donut, şeker, kedi, şakayık çiçeği ve gökyüzünün birbirinden güzel desenleriyle tasarlanan “Pastel Lovers” ürünleriyle gerçekleştirdiği tanıtım lansmanını “Krispy Kreme” Caddebostan’da  tanıttı.

ENGLISH HOME, İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU “PASTEL LOVERS”

English Home’un tasarım ve konsept yöneticisi Gülsün Sertay; “Eğlenceli desenlerde nevresimler, sloganlı kırlentler, pastel renklerinin verdiği pozitif enerjiyle hangi yaştan olursa olsun herkesin içindeki çocuğun açığa çıkarması amacıyla keyifli bir tema oluşturduk.” dedi.Gerçekten de öyle renkler inanılmaz enerji veriyor. Tasarımları harika ve göz dolduruyor.
Lansmanda sergilenen ürünler içinde donut sloganlı kırlentler, nevresimler, yepyeni renklerde ferforje fenerler ve porselen mutfak ürünleri de vardı. Sizce de hepsi şeker gibi değil mi? Renklerin güzelliği ve uyumu nasıl da yakışmış ürünlere. Hayran kalmamak elde değil.
Tanıtım lansmanında “Faber Castell” ile “Kripsy Kreme” sponsorluğunda “Kendi Donut’ını Yap” adlı workshop gerçekleşti. Kendi donut tasarımlarımızı kuru boya ile kendimize özgü dilediğimiz gibi tasarladık. İşte bu da benim tasarımım. Nasıl olmuş?

 

 

Sınırlı sayıda üretilen English Home ürünlerine ulaşmak için; 300’ü aşkın mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz English Home online mağazasına ulaşabilir, kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz