Silver glitter temalı kadınlar günü organizasyonu

5

Herkese merhaba;
Bu yıl Sevgili arkadaşım Gülsen’in üçüncüsünü  düzenlediği 8 Mart dünya kadınlar günü etkinliğine davetliydim.

Ankara’nın sevilen mekanlarından olan Söğütözü Bay Gurme mekan sponsorluğunda gerçekleşti etkinlik.

 

8 Mart Dünya Kadınlar gününü artık Gülsen Doğan imzası ile kutlamaya o kadar alıştık ki; bu 3. organizasyonda da çok keyifli anlar yaşadık değerli blog yazarı arkadaşlarımla.
Etkinliğin teması silver glitter idi tüm blog yazarları bu konsepte uygun giyinmeye çalıştık ve mekan süslemeleri ile de  Prenses Organizasyon ilgilendi. Harika bir iş çıkarmış kendisini tebrik ediyorum.

Üzerinde kadınlar günümüzü kutlayan bir not bulunan uçları püsküllü aynalara da bayıldım. Tekrar bu güzellikler için teşekkürler.

Farklı farklı şehirlerde olan ama her daim etkileşimde olduğum çok sevdiğim blog yazarı arkadaşlarımla bu günü kutladığım için çok mutluyum.

Her zaman çok çalışan ve işini özenle yapan, hem iş kadını hem de mükemmel bir anne olan harika kadın hep başarılı olmanı diliyorum.
Yine harika bir işe imza attın.
Organizasyona ait detayları #gulshendoganile8mart hastaghi ile tüm sosyal medyadan takip edebilir yaşadığımız renkli anları görebilirsiniz.

Bizlere markalar ile işbirliği yaparak harika hediyeler sundu sevgili Gülsen. Bu hediyelere dair ayrıntılı bir post daha hazırlayacağım. Tekrar görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım:)

 

 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz