Çocuklar için nevresim takımı seçerken nelere dikkat etmeliyiz

1

Şöyle bir düşündüm de, yaşamımızın neredeyse üçte biri uykuda geçiyor. Rahat ve kaliteli bir uyku için, pamuklu ev tekstili ürünler seçerek uykuda geçen süreyi daha sağlıklı ve konforlu kılabilirsiniz.

Özellikle çocuklar için alınacak ev tekstili ürünlerinde aranacak ilk şart %100 pamuk dokuma bir ürün olmalıdır . Çünkü; çocuğunuz  8 ila 10 saat alacağınız çarşaf ya da nevresim takımının içinde kalacak.

Burada da kumaş türü, kalitesi, kumaşta kullanılan boyanın önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.

Neden pamuk diyecek olursanız şu şekilde aydınlatalım efendim sizleri.

cotton

 

Bir kere pamuk doğaldır, yumuşaktır ve oldukça dayanıklıdır. Hava geçirgenliğinin yüksek olması sebebiyle, uyurken vücudunuzun hava almasını sağlar. Böylece, terleme ve rahatsızlık hissi de yaratmaz.
Karar verdiniz, pamuk dokuma bir nevresim takımı alacaksınız. Buraya kadar her şey tamam bir önemli husus daha var hemen onu da not düşelim. Alacağınız nevresim takımının ölçülerini iyice kontrol edin ve yastığınıza yorganınıza uygun ölçüde bir ürün seçmeye özen gösterin.
barbie

 

Her kız çocuğunda olduğu gibi benim kızımda da  barbie oyuncakları  hevesi başladı. Şimdilerde Frozen’dan Barbie’ye geçiş yapmış bulunuyoruz. Dolayısıyla alınan her üründe Barbie detayı olması hoşuna gidiyor. Son aldığımız nevresim takımında da Barbie karakterinin resimleri yer alıyor. %100 pamuktan üretilen ve lisanslı bir ürün aldığım için mutluyum. İçim rahat bir şekilde kuzucuğumu uykuya gönderebiliyorum.
Çocuklar için alacağınız çarşaf ve nevresim takımlarında rahat etmek için lastikli olanları tercih edin bence. Bu şekilde kaymıyor ve sık sık yatak çarşafı düzeltmek zorunda kalmıyorsunuz.
Mutlu düşler göreceği tatlı uykuları olsun tüm çocukların.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz