Frozen Yağmur Çizmesi

0

Kızımın frozen tutkusunu daha önce de ifade etmiştim. Bu yıl bir çok ürün de karakter olarak frozen istedi. Son aldığımız ürün ise  elsa çizme oldu. Adının yağmur çizmesi olarak geçtiğine bakmayın.
O kadar güzel tasarlanmış bir ürün ki; dışı kalın ve içinde miniklerin ayacıkları üşümesin diye yünlü bir katmanı var.

Boyun kısmında pembe bağcıkları var isterseniz bu bağcıklar sayesinde çizmenin boynu daraltılabiliyor. Bu şekilde çocuğunuzun ayağına soğuk girmesini engelleyebiliyorsunuz.

Alt tabanında ayakları kaymasın diye tırtıklar yer alıyor. Bu kısmı çok hoşuma gitti çünkü; kar yağdığında giyince kaymadı ayakları hiç.

İçi yumuşak dokulu olduğu için  soğuk havalarda kızımın ayaklarını sıcacık tutan bir çizme.Çizmenin dışı sert bir malzemeden yapılmış; yağmuru da karı da geçirmiyor. Tabanı da çok  kalın ve sert. Soğuğu ve suyu geçirmiyor kesinlikle.

Frozen yağmur çizmesinin ayakkabı ölçüleri 24-33 numara arasında. Orijinal ve lisanslı bir ürün.Siz de kız çocuklarınıza gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz. Elsa, Anna ve Olaf desenli Frozen çizmenin açık mavi ve pembe renkleri var.

Düşünün o kadar sıcak tutuyor ki; kar yağarken bile giydi Ece. Hem kar suyunu geçirmedi hem de ayaklarını sıcak tuttu. Önümüzdeki yıl bir numara daha büyüğünü kesinlikle tekrar almak istiyorum. Keşke büyükler için de olsaydı. Kızımla takım giyerdik ama malesef yok:(

Aynı karakter mi olur bilmiyorum çünkü; her geçen gün zevkleri ve beğenileri değişiyor.
Nasıl olsa Karakter Dükkanı‘nda seveceği bir karakter illa ki olacaktır .
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle .
Sevgiyle Kalalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz