LR Zeitgard Anti Age Uyku maskesi yorumlarım

6

 

 Uyurken Güzelleşin sloganını duyunca epeyce şaşırmıştım. Maske benim bildiğim sürülür belli bir süre beklersin sonra da yıkarsın. Zeitgard Gece Maskesi (Anti-Age System Sleeping Mask)  öyle değil işte.
Cildinize sürüyorsunuz, ve yatıp uyuyorsunuz. Hepsi bu:) Maskenin işlevine gelince onları da paylaşayım sizlerle.
Yüzünüzü temizleyin ve Zeitgard Gece Maskesini tüm yüzünüze uygulayın, yıkamak , silmek yok. Aklınıza yüzünüzde bulamaç gibi bir tabaka  olacağını getirmeyin. Nemlendirici gibi dokunduğunuzda hissetmiyorsunuz, cilt hemen emiyor. Yani siz rahatça uyuyabilirsiniz.
Maske yüzünüzde iken uyumanız gerekiyor. Cilt uykudayken kendini yeniler biliyorsunuz. Maske içeriğindeki maddeler yardımı ile nem oranını artırıyor ve anti-age etkisi göstererek cildinizi tazeliyor.
Sabah uyandığınızda nemli ve yumuşacık bir cilt ile uyanıyorsunuz.
Haftada 2 defa bu maskeyi uygulamalısınız ki sonucu fark edebilesiniz.
Yatmadan 20 dk öncesine kullanın ki   maskeniz yatağınıza bulaşmasın.
Zeitgard Gece Maskesini kimler kullanabilir? diye sorarsanız, işte cevabı:
Cildinin bakımına önem veren, cildinin nem oranını etkili biçimde dengelemek ve parlak bir cilde sahip olmak isteyenler herkes için uygundur.
 

 

 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

6 YORUMLAR

    • merhaba sevgili melisa jojoba yağı cildi yoğun bir biçimde nemlendirir ama yağlı his bırakmaz. benim cildimin neme ihtiyacı olduğu için iyi geldi, yağlanma yapmadı ama sizin için uygun olabilir mi bilemiyorum.
      sevgiler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz