İkizler 8 yaşında

2

Daha dün gibi, ne çabuk geçiyor zaman. Kucağıma alıp ninni söylediğim yavrularım şimdi büyüdüler. Doğum günleri hafta içine geldiği için önce minik bir pasta kestik ve anne baba çocuklardan oluşan sade bir kutlama yaptık.

ikiz kostüm

Sonra yarı yıl tatilinde anneannemiz gelince bir kutlama da onunla birlikte yaptık.  Örümcek Adam ve Frozen hayranı kuzucuklarım için  ayrı ayrı parti malzemeleri vardı elbette.

Bilenler bilir ikizler birbirlerine ne kadar düşkün olursa olsun kıskançlık da çok yoğun yaşanır kendi aralarında. Bu nedenle farklı cinsiyette ikizler olunca ikisinin de istekleri önemli.

Kızım Elsa kostümünü ve tacını taktı Frozen parti malzemelerini de kendi elleriyle paketten çıkarıp masayı hazırlamama yardımcı oldu. Duvarın birine Frozen diğerine Örümcek Adam bayrakları astık.

Neylersiniz ikiz annesi olmak zor zanaat:) Oğlum da örümcek adam kostümünü giydi . Çocuk olmak böyle bir şey sanırım. O kostümün içinde olunca kendini tüm kötüleri yok edecek güçte hissediyormuş, minik adam 🙂

Çok kar yağdığı için sadece apartmandaki arkadaşları katıldılar. 5 minik melek ile şirin ve eğlenceli bir kutlama oldu. Dans ettiler, eğlendiler oyunlar oynadılar. Hep çocuk kalabilseydik keşke diyoruz ya şimdilerde biz. Onlar da büyüyecekler ve bu masumiyetlerini yitirecekler. Sevgi dolu, merhametli, vicdanlı ve temiz kalmalarını diliyorum büyüdüklerinde de.

Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz