En az onlar kadar doğal

0
İnsan bir kere anne olmayı versin, tüm kaygısı ve düşüncesi masum, saf ve temiz bebeği oluyor.
Şampuanından, sabununa, kıyafetlerinin yıkandığı deterjandan, banyo suyunun sıcaklığına varana değin en ideali, en iyisi neyse bebeği için onu kullanır anneler. Bu kadarıyla da bitmiyor elbette.
Bebeğinizin nazik ve hassas tenine giydirdiğiniz kıyafetlerinin de en az diğer detaylar kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Anne hassasiyeti göz önünde tutularak üretilen  yumuşak ve pamuklu bebek ve çocuk ürünleri ile Clubedi markası annelerin derdine derman oluyor.

0,3 yaş grubu için doğal , Ege pamuğu ile üretilmiş emici bornozlar, yumuşacık bodyler, pofuduk havlular, yatak takımları bebeğiniz için profesyonelce  hazırlanıyor clubedi tarafından.

Atta ve Yoga Koleksiyonundaki tüm ürünler %100 pamuktan üretiliyor.

 

Anneler ne ister?
Bebekleri rahat ve huzurlu olsun, sağlıklı ve mutlu olsun ister. Annelerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini düşünen ve bu bağlamda üretim yapan markanın iç giyim body ve uyku tulumlarında anti-bakteriyel özelliğe sahip, nefes alabilen gözenekli dokusuyla yazları serin, kışları sıcak tutan, ısı düzenleyici özelliğiyle de nemi hızla emen bambu elyafı kullanılıyor.

Isı düzenleyici yapısıyla nemi hızla emmesi ve ürünlerin ipeksi bir dokuya sahip olması da clubEdi’yi hem diğer markalardan farklı, hem de vazgeçilmez kılmaktadır.

Markanın tüm ürünleri Oeko-tex sertifikalı. Bu standart dünyanın en gelişmiş labaratuarlarında tekstil ürünlerinin analizlerinin yapılarak, tekstil ürünlerinin üretim ve boya sürecinde kanserojen, toksik etki ve alerjik maddelerden arındırıldığının garantisini verir müşterilerine.

 

En az bebeğinizin teni kadar doğal olan bu ürünlere ulaşabilmeniz için www.clubedi.com.tr sitesine ziyaret etmeniz yeterli.
 

 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

 

 

 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz