Biricitlemutluyıllar sponsorları

2

Merhaba geçtiğimiz günlerde buradaki yazımda  sevgili Yasemin’in düzenlediği organizasyona dair bir yazı yazmıştım. Bu gün ise o organizasyonun değerli sponsorlarından bahsetmek istiyorum sizlere.

Essence kozmetik birden fazla ürününü göndermiş bizlere.Hem denemediğim ürünleri denemek hem de bildiğim kullandığım ürünlerin farklı renklerini görmek beni mutlu etti.Siz de bu ürünlere Rossmann ,eve mağazalarından ve ayrıca www.renklidukkan.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hc Hair  ovex saç maskesi ile sponsor oldu organizasyona. Daha önce denediğim sevdiğim bir ürün. Blog yazıma buradan ulaşabilirsiniz.
Ixora Parfüm  hediyesi bu sefer beni şaşırttı. Çünkü; parfüm üreten bir markanın ilk defa kremini deneyimleyeceğim.
Kutukutumoda  her ayın ilk 3 haftası boyunca sipariş alıyor, ayın 20’sinden sonra da tüm sürpriz kutular aynı anda kargolanıyor (bu tarih her ay 1-2 gün önce veya sonra olarak değişebilmektedir). Buradaki temel nokta alan kişilerin kutu içeriğinde ne olduğunu bilmeden satın alması, yani kendilerine ya da sevdiklerine tamamen sürpriz oluyor 🙂 Kutuların aynı anda kargolanmasının nedeni de, kutu içeriklerinin daha önceden internette ya da farklı şekillerde duyurulmaması ve sürpriz konseptin gizemini koruması içindir. Kutu içerikleri kıyafet, takı, aksesuar gibi kadınlara yönelik ürünlerden oluşuyor ve her ay farklı içerik gönderiliyor. Kutular en az 5 ürün içeriyor ve ücret kargo dahil 54,90 TL.

 

 

 

Lila Kozmetik  saç boyaları hediye etti bize. Markayı daha önce duymadım. Hediyeler için teşekkür ediyorum.

 

 

 

Sır Temizlik  ürünlerini de sevgili Yasemin sayesinde tanıdım ve asprins en beğendiğim ürünlerden biri oldu

Slikonlu temizleyici için de tekrar teşekkürler.

 

Sosyal Anneyim bloğunun sahibesi değerli arkadaşımız Fatma’nın hediyelerine ayrıca teşekkür ediyorum. Lr Ürünlerinden satın almak ve bilgi almak isterseniz  size seve seve bilgi verecektir. İnstagram adresi için tık tık.

Ayrıca Fatma,  bize lr ürünleri hakkında bilgi vererek zeitgard 2 cihazını uygulamalı olarak anlattı.
Vissmate tüm ürünleri harika bir marka . Özellikle arapsabununa bayıldım. Temizlikte arap sabununu kullanmayı seven biri olarak benden geçer not aldı.

Yöreselbunlar atıştırmalık sağlıklı tarhana ve çiğ köfte setini göndermiş bizlere. TuzluKahramanmaraş çöreği ise oldukça farklı bir lezzet.

Balparmak  Ballımix gerçekten güzel ve şekersiz. Çocuklar bu lezzete bayıldılar.

Dr. Oetker yepyeni ürünleri ile yine beni şaşırttı. brownili puding şahane.
Kek burger ve ekmekleri de en kısa sürede deneyeceğim.
                                 

 

By Trileçe günün sonunda 2 çeşit trileçe ile damaklarımızı tatlandırdı.
Sevgili Yasemin ve bu güzel güne katılan ve desteği olan herkese teşekkürler .
Ağzımızın tadı hiç bozulmasın.

 

 

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz