Spor ayakkabılar nasıl temizlenir?

1

 

Merhabalar , sizde de spor ayakkabı temizleme işi problem oluyor mu bilmiyorum fakat biz artık bu problemi çözdük. Önceden kaç çift ayakkabıyı katlettiğimi ben bile hatırlamıyorum. Nasıl mı?
Kirlenen ayakkabı silince çıkmıyor hooop makineye. Makineden çıkan ayakkabının hali de her zaman sürpriz olur bilirsiniz.  Bir yerleri açılır, iç kısımları , tabanları deforme olur vs. vs. bu liste uzayıp gider.İkizler 3 yaşındaydı. ışıklı ayakkabılar çok popülerdi bizde aldık ikizlere elbette. Çok da  severek kullanıyorlardı. Evdeki yardımcım kirlendiklerini görünce yıkamak için makineye atmış ve çıktığında ışıkları yanmıyordu. İkizlerin ne kadar üzüldüğünü anlatamam.

 

sitil ürünleri

Ben  bu gün sizlere spor ayakkabılar ve temizleme yöntemleri hakkında bilgiler vermek istiyorum.
Sitil special ayakkabı temizleme süngeri ile ayakkabılarınızı çok rahat temizleyebilirsiniz. Makineye atıp dünya paralar ödediğiniz ayakkabılarınızdan olmayın boşu boşuna.
Bu ayakkabının temizlemeden önceki hali.

Kızımın ayakkabısını temizleyerek başladım ve gayet başarılı oldu. Bu da temizlendikten sonraki ki; hali.

Temizleme aparatını elinizle kavrayın ve temizleyeceğiniz yüzeyin üzerine gelerek bastırın. Aparatın içinde bir hazne var ve haznenin içinde temizleyici sıvı bulunuyor. Siz bastırdığınızda bu sıvı alt kısımdaki delikten akıyor. Fırçaları da olduğu için ileri geri temizlemek istediğiniz alanlar üzerine sürttüğünüzde temizlik başlıyor. Köpürüyor ve mis gibi de kokusu var. Temizleme işlemi bittiğinde bir peçete ile köpüğü alın ve temiz ayakkabılara merhaba deyin.

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz