Kadın Giyim Markaları ve 2017 kış modası

4
Alışveriş denildiği
zaman kadınların ilk aklına gelen kıyafet, ayakkabı ve çanta oluyor. Genellikle
bir yere gidileceğinde gardrobun kapağı açılır, dakikalarca bakılır ve işte o
klişe cümle söylenir.
   -“Of ya, giyecek hiç bir şeyim kalmadı.”
Kadınlar modayı, dergilerden, mecmualardan, reklamlardan olduğu kadar çevrelerindeki kadınların
giyim tarzlarından da takip ederler. Şimdilerde daha çok, dizi filmlerde
karakterlerin ne giydikleri de önemli yer tutuyor.
2016 yılının son aylarını yaşadığımız bu sonbahar mevsiminde, havalar soğudu ve vitrinler değişti. Pastel ve açık renkli kıyafetler yerini, koyu ve desenli kıyafetlere bıraktı. İncecik bluzların, tril tril gömleklerin, şifon elbiselerin yerlerini, hem şık hem de bizi ısıtacak kazaklar ve hırkalar aldı. 2017 yılının  kış trendleri bile şimdiden dillerde. Biz mevsimimize geri dönelim ve kadın giyim markaları sonbahar kış koleksiyonlarında neler hazırlamış bir göz gezdirelim ne dersiniz? Ünlü markaların, renkli, desenli ve farklı tarzlardaki kazak ve hırkaları göz dolduruyor.
Çoğumuz hayatımızda bir kere de olsa mutlaka “modayı takip etmiyorum, kendime ne yakışıyorsa onu tercih ediyorum” cümlesini kullanmıştır. Ama hepimiz biliyoruz ki; bu sezon hangi renk moda, en fazla hangi ürünler revaçta, hangi tarz çantalar beğeniliyor acaba diye modayı takip ediyoruz.
Geçtiğimiz yıllarda stilettoların muhteşem cazibesine kapılmayan kalmamıştır sanırım. 10-12 cm yüksekliği olan incecik topuklar üzerinde durmak hiç de kolay değil. Bir de bu ayakkabı çok rahat, hiç rahatsız etmiyor beni diye çekilen acının saklanması gibi bir ritüel var ki; inanılmaz.

 

Topuklu ayakkabılar, babetler bana uygun değil derseniz, onların  yerine daha çok maskülen ve rahat ayakkabıları tercih edenlerdenseniz, Spor ve casual ayakkabı modellerini incelemelisiniz. Çünkü spor ayakkabıların yanında casual ayakkabılar da çok trend bu sıralar. Özellikle günlük kullanıma uygun lifestyle Adidas ayakkabı popüleritesi çok yüksek olan bir model.
Her ne kadar ‘bütçeme göre alışveriş yapıyorum, çok harcamıyorum’ desek de bazen limitleri doldurduğumuz oluyor elbette. Siz siz olun ihtiyacınızı belirleyerek bütçenizi aşmadan alışveriş yapmaya özen gösterin.
Başka bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiyle kalalım!

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz