Farmasi el ve ayak peelingi yorumlarım

0
el ve ayak peeling

Kış mevsiminde cildimiz soğuk ve rüzgarın ekisiyle çok fazla yopranıyor. Özellikle ellerin çok özel bakıma ihtiyaç duyduğu kesin. Çatlayan ve nemsiz eller için evde uyguladığım ve son derece memmun kaldığım Farmasi’nin el ve ayak peelingi hakkında bilgi vermek istiyorum.

Jojoba ve  Tatlı Badem Yağlı Farmasi
El ve Ayak Peeling Tuzu, tarafımdan 10 puan aldı. Cildimi ölü deri tabakalarından arındırırken aynı zamanda da zengin mineral içeriği ile besliyor ve yumuşatıyor.

Kullanımı da çok kolay. Ellerinizi hafifçe ıslatın ve bir miktar ürünü elinize alın, masaj yaparak ellerinizin üst kısmına ve içine uygulayın.Bu işlemi ben 2 dakika yapıyorum. Sonrasında ise ılık su ile yıkayın. Ellerinizin ölü hücrelerden ve derilerden arındığını daha yumuşak olduğunu göreceksiniz.

Aynı işlemi ayaklarıma yaparken daha uzun süre yapıyorum. Ayak derisi el derisne göre daha kalın bu nedenle 5-6 dakika sürüyor . Siz de hemen bir farmasi el ayak peelingi edinerek yumuşacık el ve ayaklara sahip olabilirsiniz. Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

 

 

 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz