Bee Beauty Yaban iğdesi ile mucizeler yaratıyor

0

Bee Beauty yeni lanse ettiği cilt temizleme ürünleri listesine , ilk yaban iğdesi özlü bakım serisini de ekledi.Bu harika serinin ürünleri Gratis’lerde satılmaya başladı..

 

 Gratis’in özel markası olan Bee Beauty  yüz temizleme köpüğü, nemlendirici yüz bakım kremi ve yüz bakım maskesi gerçekten başarılı.Yaban iğdesi kozmetik ürünlerinde ve  tıp alanında da çokça kullanılan bir bitki. İçeriğinde Omega 7 ve bir çok faydalı vitamin yer alyor. Kolajen üretiminin artması cilt için çok önemli. Cildi hem besliyor hem de nemlendiriyor.Üstelik antioksidan etkili olması da bakım ürünlerinde neden kullanıldığını açıklar nitelikte öyle değil mi?

yüz temizleme köpüğü

 

Bee Beauty Yaban İğdesi Yüz Temizleme Köpüğü ile cildimi güzelce temizliyorum önce. Tüm makyaj kalıntılarından arındırıyorum cildimi. Sonra da Bee Beauty Yaban İğdesi İle Zenginleştirilmiş Yüz Bakım Maskesini göz çevresi hariç tüm yüzüme uyguluyorum. Tüm cilt tiplerine uygun bir maske olduğu için karma olan cildime çok iyi geldi.Sonrasında da, Bee Beauty Yaban İğdesi İle Zenginleştirilmiş Nemlendirici Yüz Bakım Kremini dairesel hareketler ile masaj yaparak sürüyorum. Yıpranan ciltlere içeriğindeki kolajen desteği ile  destek oluyor.

İçinde sülfat, paraben ve petrol olmayan serinin çok beğenileceğine eminim.
Sevgiyle ve güzel kalalım!

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz