Yaz boyunca korumasız kalan saçlarınızı yeniden güçlendirin.

0

 

Yaz boyunca deniz, havuz, güneş kum ve sıkça yapılan fön, maşa gibi işlemlerden dolayı yıpranan saçlarınızı kışa hazırlamak için Panten Pro-V doğal sentez serisini denemenizi öneriyorum sizlere.
Sonbaharda da sağlıkla parlayan güçlü saçlar artık hayal değil. Değişen mevsimle birlikte daha çok ilgi isteyen kuru ve yıpranmış saçlarınıza Pantene Pro-V Doğal Sentez serisi ile yeniden parlaklık kazandırmak çok kolay. Saçın yüzeyini kökten uca yeniden yapılandıran Pantene Pro-V “Doğal Sentez” serisi, parlaklığını ve canlılığını yitirmiş saçlarınızı anında güçlendirerek sonbaharda da sağlıkla parlamasını sağlıyor.
Nemi kökten uca çeken Cassai kompleksi içeriği ile saç yüzeyini yeniden yapılandırmaya ve saçı güçlendirmeye yardımcı olan Pantene Pro-V Doğal Sentez Güç ve Parlaklık serisi, saçınızın doğal nem dengesini ve parlaklığını onarmak için birebir. Doğadan esinlendiği formülü ile saça gözle görülür bir parlaklık kazandıran Pantene Pro-V Doğal Sentez Güç ve Parlaklık serisi, saçlarınızın sonbaharda da ipek gibi yumuşak olmasını ve sağlıkla parlamasını sağlar. Doğal Sentez Saç Bakım Şampuanı saçınızın her yıkamada daha sağlıklı görünmesini, ışıldamasını ve güçlenmesini sağlar.
 Şampuandan sonra uygulayacağınız Pantene Pro-V Doğal Sentez Saç Bakım Kremi kolayca taranan, sağlıklı ve güzel saçlara kavuşmanıza yardımcı olur, en iyi sonucu sonucu elde etmenizi sağlar.
Şampuan ve saç bakım kreminden sonra uygulayabileceğiniz Pantene Argan Yağlı Elixir, sonbahar aylarının vazgeçilmezi! Zengin Pro-V formülüyle saçlarınızı besleyen Argan Yağlı Elixir, şekillendirmeden önce de saçlarınızı yıpranmalara karşı koruyor. Aynı zamanda son bir dokunuş olarak saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve göz alıcı bir parlaklık sağlıyor. Pantene Argan Yağlı Elixir’i ıslak ya da kuru saçlarınızın uçlarından ortalarına kadar uygulayın. Saçlarınızı durulamadan her zamanki gibi şekillendirin.
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz