Yeni nesil ürünlerle temizlik daha keyifli

4

Çocukluğumdan aklımda kalanlara baktığımda, ne bu kadar çok temizlik malzemesi ne de temizliğe yardımcı ürünler vardı piyasada. Toz deterjan, merdaneli çamaşır makinası, jöle şeklinde elde yıkama bulaşık deterjanı, bulaşık süngeri hatta çoğu zaman eski tül perdelerden dikilerek yapılan bulaşık yıkama aparatları:)))

Oysa şimdi öyle mi? Bir çok marka en iyi en yararlı, en pratik ve işlevsel ürünü satabilmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Bunlardan biri de 2011 yılında faaliyete geçen, kullanılan ürünlerde çevreye duyarlılığı prensip edinen ve % 100 yerli sermaye ile kurulan Parex firması.

O kadar çok çeşitte ürünü var ki; bildiğim kadarıyla 210 çeşit olmalı. Temizlikte zaman kazanmayı sağlayan ve pratik ürünlere odaklanmış marka anladığım kadarıyla.
Mesela elde bulaşık yıkarken işiniz daha kolaylaşsın istemez misiniz?
O halde aşağıdaki ürünü inceleyelim birlikte. Deterjan hazneli temizlik fırçası ile deterjana elinizi değdirmeden yıkayabilirsiniz.

parex Deterjan hazneli temizlik fırçası
Mikrofiber desenli temizlik bezi ise en çok beğendiklerimden biri oldu.
2’li olarak satılıyor. Çamaşır suyuna dayanıklı, deterjanlı ya da deterjansız olarak kullanabiliyorsunuz. Toz, leke, iz bırakmadan temizliyor ve inanılmaz emicilik özelliği var.
parex mikrofiber desenli temizlik bezi
Aşağıdaki ürün ise double power sünger, çaydanlık, tencere, fırın tepsisi, yanmış yağ, kurumuş ızgara gibi zorlayıcı temizliklerde başarılı sonuç veriyor. Süngeri köpürdüğü için temizlik daha da kolaylaşıyor. Siyah ovma teli de kirleri çıkarıyor.
parex double power sünger
Aşağıdaki resimde gördüğünüz çöp torbaları ile banyolarınız mutfaklarınız mis gibi kokacak. Bahar kokulu bu çöp torbaları bana çocukluğumdaki, pembe renkli kokulu silgilerin kokusunu anımsattı.
Parex ürünleri yerli sermaye olmasından dolayı + 1 puan daha alarak evimdeki sınavı geçmiştir. Denemek isteyenler gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirler. Diğer markalara göre bir çok ürünü daha başarılı.
Sevgiyle kalalım!

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz