İstanbul’da gezilecek yerler

2

Havaların ısınması ile birlikte insanların seyahat arzusu da çoğalıyor. Yaz aylarını gezerek ve dinlenerek geçirmek, için tatil planları yapılmaya başlandı bile…
Hoşça vakit geçirmek için öncelikle  nereye gitmek istediğinize karar vermeniz gerekiyor elbette.
Çoğu kış aylarından itibaren plan yapmaya başlarken, izin planlamasında sıkıntı yaşayan kişiler anlık karar verebiliyor.
İstanbul’da yaşıyorsanız ve şehir dışına da çıkmak istemiyorsanız İstanbul’da gezilecek yerlere bir göz atmanızı öneriyorum .

kız kulesi üsküdar

Dünyanın en gözde şehirlerinden biri olan İstanbul bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olması nedeniyle tarihi yönden çok zengin bir şehir.Tarihi güzelliklerinin yanı sıra doğal güzellikleri ile de dikkat çekiyor.
Ayasofya, Kız Kulesi, Topkapı Müzesi, Hidiv Kasrı bunlardan sadece bir kaçı.

istanbul topkapı sarayı

Ülkemiz o kadar güzel, o kadar görkemli ki; dünyanın en güzel ülkelerinden biri. Bu kadar güzel bir ülkede ise gezilecek yerlerin sayısı çok fazla. Mağaralar, göller, plajlar, kanyonlar, şelaleler, müzeler, saraylar….

düden şelalesi

Hal böyle olunca karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu şekilde düşünenler için hazırlanan ve gezmeyi , seyahat etmeyi sevenlere hizmet veren seyahatdergisi.com işinizi oldukça kolaylaştıracak bir gezi sitesi.

amasya

Hangi şehirde nerelere gidilir? Nerede ne yenir? Nereden ne alınır gibi hoş bilgilere de siteden ulaşmanız mümkün.
Üstelik vizesiz gidilecek ülkeler hakkında bilgiler ve kolay vize veren ülkelere dair bilgilere de ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz