Zeitgard nasıl kullanılır?

6
Uzun zamandır cilt temizlemede kullandığım bu ürünü sizlerle paylaşmadan edemedim.
Hem çok kısa bir sürede 1 -2 dakikalık bir zamanınızı alıyor hem de gerçekten cildinizin kirlerden arındığını ve temizlendiğini hissedebiliyorsunuz.
Peki zeitgard nasıl kullanılır?
Önce fırça başlığını ıslatıyorsunuz , ıslatma sırasında korkmayın cihaza su gelse bile bir problem oluşmuyor. Sonra yüzünüzü ıslatın. Cihazın başlığının üzerine Cleansing system  temizleme kreminden sıkın. (İsterseniz kullandığınız sevdiğiniz her hangi bir yüz temizleme jelini kullanabilirsiniz. Tercih sizin ama ben Cleansing system  temizleme kremini öneririm. )
Cihazı çalıştırıp  düğmesine 3 saniye basılı tutun.
3 seçenek sunuyor bize cihaz, 1-nazik temizleme,2-normal temizleme, 3-yoğun temizleme
Cildinizin ihtiyacınıza göre siz belirleyebilirsiniz bunu.
Cihazı normal temizleme için kullanacağız 2. hıza getiriyoruz ve 20 saniye sağ yanağımızı ve çenemizi, 20  saniye sol yanağımızı ve çenemizi , 20 saniyede burun ve alnımızı temizliyoruz.
Zaten cihazımız 1 dakika sonra otomatik olarak duruyor. Cihazı elle kapatmak için düğmeye 3 saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır.
Yüzünüzü su ile temizleyin hepsi bu…
Şimdi nemlendiricinizi sürüp temiz bir cildin keyfini çıkarın. Diğer temizleme yöntemlerine göre 10 kata kadar daha temiz bir cilde sahip olabilirsiniz.
sevgiyle kalalım!
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

6 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar ben 6 aydir zeitgard1 ve 2 kullanıyorum gercekten cok memnunum boyle sitelerden memnunuyet üzerine buldum isterseniz size temin ettiğim arkadaşın telefonunu vereyim lr yetkilisi hande karasaç 0507 229 87 84

  2. Arkadaşlar bende internette tavsiye uzerine buldum zeitgard1 ve zeitgard2 altı aydir kullaniyorum gayet başarılı bir ürün bende internette bir arkadaşla tanışarak basarili anlatimi sonycu siparis ettim pısman olmadim. LR yetkilisi hande karasaç 0507 229 87 84

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz