Ev dekorasyonunda puf ve bank şıklığı

2
Herkesin hayali, rahat, şık ve modern eşyalarla oluşturulan dekoratif bir evde yaşamaktır.
Bir evin dekorasyonu evde yaşayan kişilerin karakteristik özelliklerini de ortaya çıkarır.
Siz nasıl bir ev ya da oturma odası hayal ediyorsunuz bilmiyorum ama, ufak detaylar ile yaşam alanlarınızı renklendirebilir, göz alıcı bir ortama çevirebilirsiniz. Modern , country, klasik ya da avangart  puf ve banklara bakarak, odanızın rengine uygun seçimlerle harika bir iç mimari yaratabilirsiniz.
Son yıllarda oldukça populer olan banklar; kimi zaman antrelerde, kimi zaman yatak odalarında bazen de mutfaklarda kullanılıyor. Kullanıldığı yer neresi olursa olsun, odaya uygun bir bank seçerek evinizi renklendirmiş olacaksınız.
Altıncicadde.com’da satılan, yukarıda resmi bulunan bank ile hem fonksiyonel hem de şık bir mutfak oluşturabilirsiniz.Bir tarafında bank , diğer tarafında sandalyeler ile kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.Yemek bittikten sonra bankı masanın altına alarak, yerden de tasarruf edebilirsiniz.
Yatak odalarında kullanılan rengarenk puflar ve banklar ise,hem odanın dekorasyonuna renk katacak hem de giyinirken eşyalarınızı koyabileceğiniz, oturabileceğiniz bir alan sunacaktır size.Bu bankların sandıklı olanlarını tercih edecek olursanız bir çok eşyanızı da içine alabilecek gizli bir dolabınız olacaktır.
Klasik sevenlerden iseniz, yukarıdaki kenarlıklı bank tam da size göre. Osmanlı esintileri taşıyan işlemeleri ve detayları, sıcak rengi ile harika bir öneri.
Unutmayın küçük detaylar her zaman fark yaratır.
Sevgiyle kalalım!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz