Aksesuar Seçimleri

4

 

Bay ve bayan giyimde stilin belirleyicileri çoğu zaman giyecekler olarak bilinse de aksesuarların da varlığından bahsetmemek olmaz. Yapılan tüm kombini tek bir parça ile bambaşka bir havaya sokan aksesuarlar, giyinmeyi seven bay ve bayanların en önem verdiği detaylardandır. Özellikle aynı gün içinde birçok farklı noktada bulunmanız gerektiği zamanlarda imdadınıza yetişerek, size geniş bir çeşitlilik sunan aksesuarlarla neler yapılabilir, bir bakalım.
 

 

Boyna Alınacak Aksesuarlar
Erkekler için çeşit çeşit kravat ve atkılar, kadınlar içinse şal ve fularlar, tüm giyeceklerin etkisini bir anda değiştirecek seçeneklerdir. Beyler, sıradan bir ofis gününde gömlek ve pantolon seçimlerini özel bir davete giderken kravat ve ceketle tamamlayabilirken, bayanlar da en sadece bluzları bile renkli bir fularla hareketlendirerek, çok şık bir imaj yaratabilir.
Cüzdan ve Kemerler
Bay ve bayan şıklığının en temel parçalarını oluşturan cüzdan ve kemerler, giydikleriniz üzerinde uyumlu bir bütün oluşturmak adına tercih edebileceğiniz aksesuarlardır. Beyaz bir gömlek, blue jean ve kahverengi ayakkabılardan oluşan kombininize çok daha şık bir görünüm katmak ayakkabılarınızla aynı renkte bir kemer ve cüzdanı seçmenize bağlıdır.
Takı ve Saatler
Hem kadınlar hem de erkekler için takı ve saatler en önemli kurtarıcı parçalardandır. Kadınlar için ofis stilinde tercih edilebilecek klasik bir siyah jileyi akşam şık bir davette kullanmak için takılar en büyük yardımcılardandır. Zarif, taşlı bir kolye ve küpeler ya da göz alıcı bir broş giydiklerinizin tüm etkisini bir anda değiştirir. Aynı durum erkekler için de kol düğmesi, yüzük, kravat iğnesi, saat gibi seçeneklerle mümkündür. Bay ve bayanlar için farklı modellerde takı ve saatlere sahip olmak için Tchibo aksesuar ürünlerine de bir göz atabilirsiniz.
Çanta ve Ayakkabılar
Giydiklerinizin havasını belki de en çok değiştiren ayakkabı ve çantalar, yeri geldiğinde klasik, yeri geldiğinde de spor bir stil yaratmak için tercih edilebilir. Rahat ve spor geçirmek istediğiniz klasik bir ofis günü sonunda, arkadaşlarınızla çıkacağınız bir akşam yemeği için, yanınıza alacağınız topuklu ayakkabılar ve minik, şık bir omuz çantası tüm giydiklerinizin havasını bir anda değiştirir ve size farklı kombinler yaratmak üzere beklenmedik fırsatlar yaratır.

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz