Kişiye özel fotoğraflı gece lambası

0

Bu sene ilk okula başlayan ikizlerin odası yenilendi, ve bende onlara güzel bir oda hediyesi almaya karar verdim.
Hem  ihtiyaçları olan hem de onlar için çok özel bir ürün olsun istiyordum,  . Seçmek için epeyce zorlandığımı ifade edebilirim. Çok mutlu oldukları ve beğendikleri harika bir gece lambası aldım ama öyle sıradan bir gece lambası değil.
Kişiye özel baskılı bir gece lambası… Üstünde ikizlere ait özel fotoğraflar var .Fotoğrafları siz gönderiyorsunuz onlarda cam üzerine baskı yapıyorlar.
Gündüz fotoğraf çerçevesi gibi duruyor, gece ise düğmesine basınca gece lambası oluyor.

 

Aşağıdaki resimler gece çekildi, yandığında nasıl göründüğünü görmenizi istedim.
Dört taraflı bir ürün 4 fotoğraf kullanabilirsiniz.

 

724hediye.com sitesinden aldığımız ürün gerçekten kaliteli ve umduğumuz gibi çıktı.
Firmaya ilgisinden ve ürünü  dikkatli ambalajlamasından dolayı teşekkür ediyorum. Daha önce kargodan kırık dökük çıkan siparişlere üzülerek bakan biri olarak paketi açıp içindekini görene kadar içim rahat değildi.Neyse ki; güzelce paketlenmiş ve kırılmaması için kutu üzerine dikkat kırılır etiketi yapıştırılmıştı.
İlgimi çeken kişiye özel bir çok ürün vardı sitede.Siz de sevdiklerinizi  farklı hediye seçenekleri ile mutlu etmek istiyor ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız,  bir göz atmanızı tavsiye ederim.
Anneye hediye, sevgiliye hediye, yıldönümü hediyeleri, anneler günü hediyeleri, sevgililer günü hediyeleri ve daha bir çok özel gün ve durum için hazırlanmış birbirinden özel ve hiç bir yerde görmediğiniz şirin mi şirin ürünler sizi bekliyor.
Mutlu günleriniz olsun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz