Hayatınızı kolaylaştıran Mobil Uygulamalar

0

Teknolojinin ilerlemesi hayatımızda bizi birçok yenilikle tanıştırdı. Bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi bir çokteknolojik alet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Özellikle akıllı telefonlar ve tabletler hayatımızı pek çok alanda kolaylaştırdıkları için bir lüks olmaktan çıktılar. Hem bireysel kullanımlarda hem de şirket çalışanları için zamandan tasarruf sağladıkları için hızla kullanımları arttı. Mesela, turizm gibi gecesi gündüzü olmayan sektörlerde teknolojik ürünlerin getirdiği kolaylık tartışılmaz.

Bu değişimlerin getirdiği sonuçlar bir çok şirketi de etkisi altına aldı ve zorunlu değişikliklere gidilmesine yol açtı. Müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet sunabilmek için atılan bu yeni adımlar, şirketlerin ayakta kalmasını sağladı. Değişime ayak uyduramayan şirketler ise rakiplerine oranla biraz daha gerilediler.
Bu yeniliklere ayak uydurmak zorunda kalan şirketlere bankalar örnek verilebilir. Müşterilerinin işlemlerini daha kolay ve daha kısa sürede sağlaması için geliştirdikleri mobil uygulamalar artık bankaların vazgeçilmezi. Sahip olduğunuz akıllı telefonlar ve tabletler ile banka şubelerinde normal şartlarda saatler süren fatura ödeme, havale, eft gibi işlemleri kısa bir süre içerisinde halledebiliyorsunuz. 
Bankaların mobil uygulamaları ile müşterilerine sundukları kolaylıklar sadece fatura ödeme, havale veya eft gibi işlemleri için değil;  acil ihtiyaç durumunda uygun faiz oranlı  ihtiyaç kredisi çekebilmek için de kullanılabiliyor. Yerinizden kalkmadan akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Sonrasında ise onaylanan kredinizi yine bir tıkla kullanabiliyorsunuz. Bu kadar basit.İhtiyaç kredinize tek tıkla sahip olmakla birlikte şube masrafı da olmadığı için daha uygun faizlerle kredinize sahip oluyorsunuz.
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz