Corena “İyi bir dost gibi her zaman yanınızda”

1

 

1998 yılından bu yana dünyada 85 ülkede 300 den fazla müşterisine hizmet veren Corena tıbbi malzemeler, ilaçlar ve acil durum kitleri ile insanlığın yararına bir çok ürünler ve  başarı dolu adımlarla geleceğe ilerliyor.Sektörün güvenilir ve deneyimli firmalarından Corena; insani yardım projelerinde ve sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinde de etkin olarak yer alıyor. www.corena.com.tr sitesini incelediğimde duyarlı bir firma olduğunu bir kez daha gördüm.

“İyi bir dost gibi her zaman yanınızda” sloganı ile insanların yaşam kalitesini iyileştiren isviçre firması Corena, Türkiye de yakın zamanda dağıtımına başladığı kortizonsuz ürün grupları ile de dikkat çekiyor.Müşterilerine yenilikçi ve güvenli alternatifler sunan firma dermatoloji alanında da özel olarak geliştirilmiş , cildin zedelenen ya da zarar gören, koruyucu katmanını güçlendiren, iyileştiren ürünler sayesinde hastalarını rahatlatıyor..

Bebek ve çocukların cildi çok hassas ve daha çok korunmaya muhtaçtır. Çocuklarda görülen egzamalar için firmanın harika bir ürünü olduğunu öğrendim. Coresatin adlı ürün, Nisan ayında sanırım Türkiye de dağıtıma başlanmış.

Ürünler kortizonsuz olduğu içinde doktorlar ve hastalar tarafından gönül rahatlığı ile tercih ediliyor.

Firmanın Ankara’da 2000 m2 ISO9001 standartlarında bir deposu bulunuyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz