Cananilesummerparty 2. kez yine Ankara’da ses getirdi.

0

Geçtiğimiz yıl cananilesummerparty’nin ilkini organize etti sevgili Canan .Bu sene de geçtiğimiz yıl ki kadar keyifli ve bir o kadar da eğlenceli geçti.Ağustos ayının ve sevdiğim blog yazarlarının enerjisi ile güzel bir gün yaşattı bizlere.Mekanımız yine aynı idi.Çakıl Cafe çalışanlarına ve mekan sahibine çok teşekkürler.

Daha önce adını duyduğum ama tanışmadığım blog yazarları ile tanışıp bolca kaynattık diyebilirim.
O gün Sevgili Canan ve değerli sponsorlarımız bizi çok şımarttılar.
O kadar güzel organize olmuş ve bizim için şık şeyler hazırlamıştı ki sponsorlarımız hepsini detaylıca yazacağım sizlere.
Lansman için mekana gelen sposnor markalarımızın temsilcileri bizlere ürünlerini anlattılar ve soru cevap şeklinde bir çok şey öğrendik.
Rosece markasından başlamak istiyorum önce. Bebekler ve çocuklar için geliştirdikleri başarılı ürünleri tanıma fırsatı bulduk. Çok cici bir o kadar da zarif marka sahibine teşekkürler.
Bu bebek yağı muhteşem kokusu da bir harika. İçinde Paraben, Alkol, Mineral yağ, Silikon, Parfüm, Renklendirici, Yapay koruyucu ve Kimyasallar İyilik doğamızda sloganını ilke edinmiş ve o yolda başarı ile ilerliyor.
Revox markası da Ankara’lı bir firma olarak bizi yalnız bırakmadı .
Güzel hediyeleri için teşekkürler.
Abfen Farma zaten çok önceden tanıdığım ve güvendiğim bir firma ancak gün geçmiyor ki yeni bir ürün gamını bizlere sunmasınlar 🙂
Burun için merhem ve jel bir de gargara hediyeler arasındaysı ve burun merhemi ile jeli benden tam puan aldı.
Tatlimo lezzet sepetleri o gün sıcakta o kadar ürünü bize tattırmak için üşenmemiş İstanbul’lardan kalkıp gelmişti.Fruitflowers olarak da tanıdığımız markanın yeni yavrusu diyebiliriz Tatlimo için.
Kurban bayramında sevdiklerinize lezzet sepetleri sunmak için aşağıdaki kampanyayı kaçırmayınız.
BAYR225 kodu ile %25 indirimli olarak alabilirsiniz hediye sepetlerini.
Kaldığımız yerden elbette devam edeceğiz.
Arkası yarın:)))

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz