Silk’n Silhouette ile selülitlere veda edin sıkılaşın!

2

 

 

Fazla kilolu bir görünüme sahipseniz, ya da cildinizde sarkmalar görüyorsanız,vücut hatlarınız sıkılaşsın ve cilt dengeniz düzelsin istiyorsanız #evimdegüzellik diyerek yola çıktığımız serüvenimize kulak vermelisiniz.Haydi başlayalım;

 

Yukarıdaki resmi özellikle yazıya dahil ettim .
Normal ve selülitli cilt arasındaki farkı hep birlikte görelim istedim.Yaşlanma süreci cildin bozulma sürecidir.Yıllar akıp geçtikçe cildimiz doğal sıkılığını kaybedip gevşer.

Bizde ne etsek ne yapsak da kurtulsak diye çözüm arar dururuz.İşte  Silk’n Silhouette ile çözüm evinize geliyor.

Bazı  kadınlarda gençlik çağında bile rastlanılabilmektedir selülitlere, illa yaşlanmak ya da kilolu olmak gerekmiyor bu meretin vücudunuza yerleşmesi için..Yağ hücrelerimiz,  fazla besin maddelerini yağ olarak depolarlar. Sonra genişleyecek başka bir yer bulamadıklarından cildin altında depolanırlar.
Bu süreç cildin yaşlanması ile birlikte hızlanır ,yaşlandığımızda bağ dokusu azalır. Cilt incelir ve aynı zamanda kolajen maddesi de azalır.
Bunun neticesinde cilt gevşemeye başlar. Hacmi çoğalan yağ hücreleri cildin altında birikir ve yaşlanan cildi dışarı doğru iter ve böylece selülit oluşumu belirginleşir. Bu görünüm engebeli bir portakal kabuğu şeklindedir.Bu görünümden kurtulmak ve sıkı bir cilde sahip olmak istiyorsanız bunu da evinizde yapmak istiyorsanız önerilerime kulak vermenizi tavsiye ederim.

 

 

 

Her vücut bölgesinde kolayca ve güvenle uygulayabilirsiniz.
Üstelik çok kolay ve güvenilir. Saatlerce güzellik merkezlerinde zaman harcamanıza da gerek yok.
Bacak bölgesinde denedim ve git gide iyi sonuçlar almaya devam ediyorum. Kollarım içinde düşünüyorum zira hafiften sarkmalar başladı:)

 

İnternet üzerinde  bazı yanıltıcı ürün ve fiyat bilgisi içeren siteler olduğunu duydum. Marka  bunlarla bir ilgisinin  olmadığını belirtmiş.

 

 Silk’n ürünlerine
hepsiburada.com
 boyner.com.tr
teknosa.com
  ve
 mediamarkt.com.tr
 üzerinden de ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz