Biota Lansmanı

8
 
 
11 Nisan  Cumartesi günü 19 değerli blog yazarı ile birlikte güzel bir organizasyona imza attık.
  #biota ile beraber düzenlediğimiz lansmanda, güzel ve çok özel bir gün geçirdik.
Biota markasına ait  yeni ürünlerin ve markaların tanıtımı gerçekleşti, bu etkinlikte Biolady, Bioder, Biobaby  Bioder , Restorex, Nutraxin markaları hakkında bilgilendik ve bilmediğimiz bir çok konuyu öğrendik..
Sorular sorduk, eğlendik, karaoke yaptık, sürpriz hediyeler ile mutlu bir gün yaşadık.
Queen Hotel’deki bu günde o kadar eğlendik ki; detayları ile tek tek yazacağım.
 
 
Herkesin masalarında isimlerine özel çerçeve ve içi lokum ve çikolata dolu paketleri yer alıyordu. Kadınlar her şeyin en özeline layık olduğundan bu günde şımartmak istedik biz de …
 

Sunum Restorex ile başladı ve önce saç hakkında sonra da restorex hakkında bilmediklerimizi öğrendik.Restorex Speed&Long yavaş uzayan saçların hızlıca uzamasını sağlayan ve sağlıklı saçlara kavuşmak isteyen kadınlar için üretilmiş ve bitkisel içeriklerle dolu bir şampuan.Sepette yer alan restorexi kullanmaya başladığımda, 1 ayda ne kadar uzuyormuş göreceğiz. 4-5 cm kadar uzayacağını anlattı marka temsilcisi bizlere o gün.

 
 
 
 
 
Sunumlar yapılırken tüm blog yazarları pür dikkat dinliyordu . Çünkü tüm ürünler onlar için doğal ve bitkisel içeriklerle hazırlanmıştı.
 
 
Bebek cildi yetişkin cildine göre daha hassas bu nedenle ‪biobaby‬ ürünleri üretilirken içindeki su bile Anzer’den gelen su ile hazırlanıyormuş. Tamamen bitkisel bu ürünleri eczanelerden bulabilirsiniz. Güzel sunum için  teşekkür ederiz Özge hanım.
 
 
 
 
Bioder ürünlerinden aqua-soft nemlendiriciyi kullanmaya çoktan başladım bile. Sürüldükten sonraki ilk 1 saatte nemlenmeye başlıyor cilt ve 24 saat boyunca cildinizdeki nem ve yumuşaklığı hissedebiliyorsunuz.
Ben çok memmun kaldığımı belirtmeliyim. Detaylı olarak ayrı bir yazıda paylaşacağım.
Bioder Skin care henüz kullanmadım ama ürün açıklamasındaki notlar oldukça dikkatimi çekti. Detaylıca bloğumda yer vereceğim için kullanıp daha sonra , değerlendirmelerimi paylaşmak istiyorum sizlerle.
 
 
Günlük hayatta vücudumuza alamadığımız vitamin ve mineraller için ise Nutraxin hakkında oldukça faydalı bilgiler öğrendik.
 
 

Lansmanlar sonrası eğlenceli dakikalar yaşamak için planladığımız karaoke ; gerçekten inanılmaz keyifli dakikalar yaşattı bizlere. Meğer herkesin içinde bir sanatçı saklıymış ve marifetlerini dökmek için o günü bekliyormuş gibiydi:)

 
Davetlilerimize çiçeklerini ellerimle dağıtmaktan büyük keyif aldığım doğrudur.
Katılan tüm davetlilerimize sonsuz sevgiler.

 

 
 
 
Önümüzdeki hafta ürünler hakkında değerlendirme yazılarımla karşınızda olacağım.
Sevgiyle kalalım.

8 YORUMLAR

  1. Nemlendirici ve temizleme jelini merak ediyorum. Sanırım bir hafta sonra başlarım kullanmaya. Restorex ve sıvı saç kremine başladım şimdilik iyi anlaşıyoruz:)
    Emeklerin için teşekkür ederim.
    Sevgiler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz