ARTISTRY INDIGO SKIES

0
ARTISTRY, her sezon olduğu gibi bu sezon da modaya ayak uydurarak bahar renkleriyle geliştirdiği göz kalemi, maskara ve rujlardan oluşan bahar renk koleksiyonunu kullanıcılarının beğenisine sundu. ARTISTRY INDIGO SKIES İlkbahar Renk Koleksiyonu nefes kesici gökyüzü renkleri ile ışıldayan çöl kumları tonlarını bir araya getirerek doğal ve şık görünümü pratik makyaj çözümleri ile buluşturuyor.
Dünyanın en çok satan ilk beş premium cilt bakım markasından biri olan ARTISTRY, sabırsızlıkla beklenen Indigo Skies İlkbahar Renk Koleksiyonunu satışa sundu. ARTISTRY Global Makyaj Sanatçısı Rick DiCecca, geliştirdiği ARTISTRY Indigo Skies Renk Koleksiyonunu tanıtırken her ruh haline uyan yeni bir görünüm yaratma özgürlüğü verecek bir seri olmasına özen gösterdiklerini vurguladı.
ARTISTRY Indigo Skies Crayon 3’lü Göz Farı ışıltılı indigo mavisi, parıltılı bej ve açık gümüş mavisi tonları içererek şehir kadını için tercihe göre doğal veya dramatik bir görünüm sağlıyor. Göz farı veya kalemi olarak kullanılabilen Crayon 3’lü Göz Farı canlı renkleri sayesinde gözleri ön plana çıkarıyor. Tamamen doğal bileşenler ile üretilen uzun ömürlü hafif formülü uygulama anında pürüzsüz ve kremsi iken sonrasında mükemmel bir toza dönüşüyor. Otomatik mekanizması sayesinde kalemler kolayca uygulamaya hazır duruma getirilebiliyor.
ARTISTRY Indigo Skies Crayon 3’lü Göz Farı 122,84 TL
ARTISTRY SIGNATURE EYES™ serisinin çok beğenilen yüksek performanslı maskarasına INDIGO SKIES ARTISTRY İlkbahar Renk Koleksiyonu ile yepyeni bir renk daha eklenmiş. İlkbaharın en yeni trendi olan indigo mavisi, hem doğal bir renk algısı uyandırmak hem de etkileyici bir görünüm için tercih edilebilir. ARTISTRY SIGNATURE EYES Volume MaskaraIndigo rengi bu sezonun garantili bir ilgi odağı olacağa benziyor.
ARTISTRY Indigo Skies Volume Maskara (Indigo Mavisi) 62,63 TL den satılıyor.
Makyajı tamamlamak üzere son önemli dokunuş olan dudaklara ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Ruj ve Şeffaf Rujlarıyeni koleksiyonda üç farklı renk seçeneğiyle sunulmuş. Renk odakları pembe, turuncu ve bej olan Pink Quartz, Coral Sunrise ve Sandstone, içerdiği pigmentler ve yoğun nem ile benzerlerinden ayrılıyor. ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rujlar dudak rengini yoğunlaştırırken, ARTISTRY SIGNATURE COLOR Şeffaf Rujlar taşıdıkları renkten dudaklarda ipucu bırakmak üzere bir parlaklık veriyor.
ARTISTRY Indigo Skies Ruj 67,69 TL den satılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz