Cildi nemsiz olanlar bu yazıda nem saklı

4
İyi bir cildin sırrı nedir?
Nemsiz cilt nasıl korunur?
Nemsiz cilt sadece kuru  ciltlerin sorunu değildir değerli takipçilerim.
Cildimizin %60’ı su olsada cildimiz için bu pek işe yaramıyor, özellikle cildimizin en üst katmanı genellikle nemsizdir.Çünkü dış etkenler,ısı farklılıkları, rüzgar,tahriş edici içerikler cildimizin nemsiz bırakır. Nemini kaybeden cilt pürüzlü, mat, donuk, sağlıksız görünür. Çoğu zaman ince çatlaklar oluşur ve bunlar zaman  ilerledikçe ince çizgilere dönüşerek yaşlanma etkilerini hızlandırır.
Hiç birimiz sadece nemsiz bir cilt yüzünden erken kırışıklıkları olsun istemeyiz değil mi?
Nemsiz kalan cilt erken yaşlanır bunu duyduğum günden beri cildim için nemlendirici ve bakım ürünlerini seçerken çok daha seçici olduğumu itiraf etmeliyim. Sağlıklı bir cildi korumak için çok faydalı olduğunu bildiğim Hyaluronik Asit  içeren markaların ürünlerini çok daha uygun buluyorum.
Oturduğum muhitteki çok güvendiğim bir eczanede tanıştım Hydrating B5 Serum ile .Sadece eczanelerde satıldığını ve her eczanede de bulunmadığını öğrendim ve ürün içeriğini bir eczacının ağzından dinlemek beni çok etkiledi.
Kullanmaya başladıktan sonraki 3. günün sonunda eczacımın haklı olduğunu markanın gerçekten dermatologlar, estetik cerrahlar tarafından neden bu kadar övüldüğüne hak verdim.25 Dünya ülkesinde satılan bu ürün sadece seçkin eczanelerde satılmakta ve hiç bir şekilde online satışı bulunmuyor.

İçeriği, doğal besleyici hiyalüronik asit ve B5’den oluşuyor.Bu  eşsiz kompleks yardımıyla cildinizin nem dengesini koruyarak, yumuşak ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.. Parfümsüz ,kokusuz şeffaf ve yoğun bir ürün. Sadece kuru ciltler için değil tüm  cilt tipleri kullanabiliyor.

4 YORUMLAR

  1. Benim cildim öyle yağlı ki kolay kolay kırışacak gibi değil. hafif nemlendiriciler tercih ediyorum. bir de nemli cilt için her gün düzenli olarak en az 2 lt su tüketmeliyiz. bu ürünü de deneyebilirim teşekkürler. güzel paylaşımlarda yorumlaşmak dileğiyle benim bloğuma da beklerim 🙂 Sevgiler blogkizsalseyler ♥

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz