Çiçeğin sabun hali Misselya!

0

Biliyorsunuz artık canlı çiçekten ziyade, doğum günlerinde, özel günlerde sabun buketleri çok revaçta. Sevgilinizin size aldığı gül buketi 3. solmaya yapraklarını dökmeye başlayacak oysa aşağıdaki gibi miss kokulu sabundan yapılmış hem estetik hem de kalıcı buket sürekli sizinle olacaktır.

pembe güllü sabun buketibeyaz güllü sabun buketi

 kırmızı sabun buketimor sabun buketi

Ya da arkadaşınız bir bebeği oldu çiçek zaten hastaneye alınmıyor, alınsada anne hastaneden çıkıncaya kadar solup gidiyor.Aşağıdaki gibi cici buketler emin olun arkadaşınızı daha çok sevindirecektir. 

                    pembe sabun buketimavi sabun buketi
Sadece İstanbul’da aynı gün içinde dilediğiniz siparişiniz dilediğiniz adrese gönderilebiliyor.
Yılbaşı ve sevgililer günü yaklaşırken cazip hediye arayışında olanlara duyurulur.
Siz de sipariş verebilir sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

renkli  sabun buketi
kargoMisselya bir eJOYA.com sitesidir.

1993 yılından beri fiziki olarak yürüttüğü her türlü Takı ve Altın grubu ürün pazarlamasını 2002 den itibaren internet satışında yoğunlaştırmış ve bu konuda yüksek kalitede hizmet sunan ilk firma olmuştur. 

eJOYA.com ‘da bulunan ürünler, ilgi ve ihtiyaçlara göre belirlenmiş farklı ana kategori ve alt kategoride sınıflandırılarak, önemli fiyat avantajları ile ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Gerek kategori yapısı gerekse gelişmiş arama motoru ziyaretçilerin aradıkları ürünlere kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Hedefimiz herkese ve her keseye uygun takı ürünlerini ulaştırmaktır.eJOYA yalnızca internet ortamında ürün pazarlamaktadır, fiziki satış noktaları mevcut değildir, bu sayede maliyetleri düşürerek, fiyat avantajı yakalamaktadır. 


1 Mart itibari ile internette 10. yılını kutlayan eJOYA, 2012 yılında kendi tektaşınızı tasarlayabileceğiniz bir yazılım olan www.tektasmatik.com projesini ve 2014 yılında da www.misselya.com ile sabundan çiçekler projesini hayata geçirmiştir. 


Keyifli, avantajlı ve güvenli bir alışveriş için altyapısında ve operasyonel alanda sürekli yenilikler gerçekleştiren eJOYA.com, misselya.com ile alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek bir adres olmak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz