İkizler el ve göz koordinasyonunu geliştiren Neşeli Ahtapotu çok sevdiler.

0

Çocuklar için hem eğlendiren hem de gelişimlerine katkı sağlayan bir oyuncak mı arıyorsunuz?
Çocuklarda el refleksi nasıl gelişir?diyorsanız,bu oyuncak sorularınıza cevap verebilecek nitelikte sevgili takipçilerim.

Biz alışveriş yaparken her şeyden 2 adet aldık hep. Oyuncak, giyim, çikolata, balon, top vs. anlayacağınız artık tek bir oyuncakla oynasınlar ve kaynaşsınlar , hem de refleksleri gelişsin diye aldığımız Neşeli Ahtapot evimizin yeni neşesi oldu.

Adore Oyuncak’ın satışa sunduğu  Neşeli Ahtapot, 4 yaş ve üzeri çocuklara eğlenceli saatler sunuyor.3 veya 4 kişi ile de oynanabiliyor.Hem harika vakit geçiriyorlar hem de el ve göz koordinasyonların reflekslerinin gelişmesine yardım ediyor.

Gıdıklamanın eğlencesini Neşeli Ahtapot ile keşfeden çocuklar Neşeli ile hem renkleri öğreniyor hem de el göz koordinasyonlarını geliştiriyor. Bu eğlenceli oyunu oynamak ise çok kolay; oyunun amacı, Neşeli Ahtapot’un bulunduğu kayalıktan renkli yengeçleri toplamak. Ravensburger oyunlarında alternatif sunarak oyun kurallarını çocukların tercihine bırakıyor. İster maşayla değişik renkli yengeçlerin her birinden birer tane, ister aynı renkli yengeçlerin hepsini toplayarak oynayabilirler. Yengeçleri toplarken de 8 kollu Neşeli Ahtapot’un kollarına yakalanmamaya çalışmak gerekiyor çünkü Neşeli’nin kollarına dokunulursa gıdıklanır ve Neşeli hemen gülmeye başlar.
4 yaş ve üzeri için uygun olan 2 ila 5 kişinin oynayabileceği Neşeli Ahtapot keyifli bir oyun . Çocukların göz ve el koordinasyon kabiliyetinin gelişimine katkı sağlayan ve 69,90 TL’ye satışa sunulan Neşeli Ahtapot oyununa, tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak mağazalarından ve adoreoyuncak.com online mağazasından ulaşabilirsiniz.
Malum yılbaşı yaklaşıyor , çocuklar için harika bir hediye olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz