Nar Gourmet ANADOLU BALLARI KOLEKSİYONU

0

Anadolu’nun uzak diyarlarındaki saf lezzetler, Nar Gourmet ANADOLU BALLARI KOLEKSİYONU ile şimdi size ve sevdiklerinize çok yakın!

Nar Gourmet, tüm Türkiye’yi dolaşıp, özenle seçtiği lezzet ve sağlık mucizelerini sunuyor size. Ardahan’ın her bahar topraktan adeta fışkıran rengarenk çiçeklerinden, Fethiye’nin mis kokulu narenciyelerinden, Marmaris’in çamları, Kırklareli’nin meşelerinden gelen doğanın armağanı rayihaları taşıyor hayatınıza. Her biri birer şifa kaynağı, her biri lezzetleriyle gerçek bal lezzetinin seçkin birer örneği. Arıların doğanın özünü toplayarak yaptığı saf balın benzersiz tadı, Anadolu’nun uzak diyarlarında hayat bulsa da, Nar Gourmet özeniyle ANADOLU BALLARI KOLEKSİYONU ile şimdi size ve sevdiklerinize çok yakın.
Narenciye Balı / Fethiye-Muğla
Fethiye’nin mis kokulu narenciyeleri, Nar Gourmet’nin bu çok özel balına rayihalarını veriyor. Bölgenin ağırlıklı olarak portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan florası, arılar için de bulunmaz bir kaynak. İç açıcı narenciye ferahlığıyla sizi sarmalayacak, gerçek bal lezzetinin doğal bir örneği.
Çam Balı / Marmaris-Muğla
Marmaris balı, ülkemizde pek az bölgede üretilen halis çam balının en iyi örneklerinden. Arıların çam ağaçlarının özünü toplayarak yaptığı bu yoğun aromatik lezzet, saf balın benzersiz tadını yeniden hatırlatacak size. Ayrıca, kıvamı bozulmadan, kristalleşmeden uzun süre saklanabilme özelliğine sahip.
Meşe Balı / Demirköy-Kırklareli
Meşe ağacından elde edilen, koyu renkli, bal lezzetini yüksek düzeyde yaşatan yoğun bir bal. Kristalleşmeye ve uzun süre bekletilmeye dayanıklı. Rayihası da kıvamı gibi yoğun.
Çiçek Balı / Ardahan
Nar Gourmet, Ardahan’ın 2000 m yüksekliğindeki platosunda Kafkas arılarının topladığı saf ve sağlıklı çiçek balını, sizin için sağlıklı cam kavanozunda sunuyor. Ardahan’ın püfür püfür esen rüzgarı, size rengarenk çiçeklerin eşsiz kokusundan gelen benzersiz tadı armağan ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz