Scotch-Brite pötikare serisi çok şirin

Pötikare modası scotch-brite ile evlerinize giriyor ve temizliği eğlenceli ve şık bir hale getiriyor yeni serisi ile..İlk deneyenlerden biri olarak ben çok sevdim. Özellikle şeker pembesi mikrofiber temizlik bezi ile toz alan 4,5 yaşındaki kızımın favorisi oldu…
“Temizlik Ne Rahat” sloganıyla, servis tabaklarında ve bardaklarda kullanılarak mekâna sıcak bir hava katan pötikare modasını ev temizliğine taşıyarak şık bir görünüm yaratmaya katkıda bulunuyor. Sıradan tek renkli bezlerden sıkılan ve uzun vadeli kullanıma dayanıklı ürünler arayanların yardımına koşan Scotch-Bride Pötikare Serisi, kalite ve estetiği bir araya getiriyor.
Zeminden banyo temizliğine, tezgâhlardan bulaşıklara kadar evin her köşesini temizlemeye yönelik ürünlerden oluşan Pötikare Serisi, Türkiye’de sadece Migros’larda satışa sunuluyor. Ürünler arasında yer alan 5 farklı renkteki temizlik bezleri, uzun süre kullanıma; paspaslar ise çamaşır suyuna dayanıklılığı sayesinde temizlikte üstün performans gösteriyor. Scotch-Bride Pötikare Serisi, estetik görünümü ile evlerin şıklığına şıklık katıyor.
Scotch-Brite Potikare Serisi

Scotch Brite Pötikare Serisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here