Hiç harekete duyarlı deodorantınız oldu mu?

6

Deodorant kullananlar bilirler, sıktıktan belirli bir süre sonunda kokudan eser kalmaz ama öyle bir ürünle tanıştım ki; sizlerle paylaşmadan edemedim.
Yaz mevsiminde parfüm kullanımını minimuma düşüren ben alışveriş merkezindeki kişisel bakım ürünleri reyonunda elime aldığım ilk ürün   Rexona’nın harekete duyarlı yeni motionsense formülü deodorantları oldu.

Bu reklamı izlediğimde duymuştum bu ürünü çünkü. Temizlik ve tazelik dolu yeni Rexona, daha fazlasını yap söylemiyle kullanıcılarını da hep bir adım önde olmaya çağırıyor bu reklamda…

Ben kendime alıp eşimi unuturmuyum hiç?
Onun içinde Rexona Xtra Cool aldım.
Deneyimlerime gelince, sabah sıkıp evden çıkıyorsunuz ve siz hareket ettikçe etrafa harika hafif ve güzel kokular saçıyorsunuz sanki tekrar tekrar deodorant sıkmışsınız gibi..
Harika değil mi sizce de?
Denemek isteyenler için fiyatlarını vermek istiyorum hemen sizlere.

 

 

Linen Dry Aerosol Deodorant: 8,95 TL
Xtra Cool Aerosol Deodorant: 8,95 TL

6 YORUMLAR

  1. merhaba. bu yazıda değil ama hatalar buraya yazıyorum. neyse düzeltirsiniz herhalde en kısa zamanda. herkes yapıyor bu hataları, sizin gibi hoş bir bayan yapmasın.

    Çocukta yaparım kariyer de. Üzerine birde blog yazarım.
    Çocuk da yaparım kariyer de. Üzerine bir de blog yazarım.

    • Dikkatiniz ve uyarınız için çok teşekkür ederim imla hatalarına çok dikkat ederim ama ilk blog açtığım günlerden kalma sanırım. affınıza sığınarak teşekkürlerimi sunuyorum:)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz