Makyaj televizyonu ile saç modelleri

Yaz geliyor, saçımıza en fazla özeni gösterdiğimiz dönemlerden biri.Saç şekillendirmek elbette bir beceri gerektiriyor ama çoğu zaman kuaföre gitmeye zaman ayıramıyoruz işte sizler için saç modellerine ait harika tüyolar.
Eğer saçlarınız kısa ise ve nasıl şekillendireceğinizi bilmiyorsanız ya da yardıma ihtiyacınız varsa kısa saç modelleri için ipuçları:
Kahkülleriniz varsa, kısa saçlarınızı kıvırmak  istiyorsanız, dalgalı kısa saçları nasıl şekillendireceğiniz  hakkında fikriniz yoksa bu site  tam size göre..
Kıvırcık saç modelleri için de bir çok alternatif var.Nasıl kurutacağınızdan, kıvırcık saç için önerilere, kıvırcık saça topuz ya da perma yapılır mı gibi sorulara en güzel cevabı bulabilirsiniz.
Dalgalı saç modelleri de unutulmamış elbette.
Pratik bukleler nasıl yapılır, dalgalı saça ısı uygulamadan nasıl şekil verebilirsiniz, dalgalı saçı kullanma rehberi gibi bir çok bilgiye buradan ulaşmanız mümkün.
Saçlar tamam peki makyajınız, makyajda en önemli unsur ten makyajı ve ardından yapılacak başarılı bir göz makyajıdır.
Göz makyajı yaparken hepimizin ortak zorlandığı konu eyeliner sürmektir.
İşte size bir kaç cümle ile eyeliner 🙂
Eyeliner en önemli kozmetik ürünlerinden biridir ve çok fazla zaman ayırmadan gözlerinize çarpıcı bir görünüm verebilirsiniz. Yumuşak bir çizgi ya da etkiyleyici bir darbe hangisini seçerseniz seçin, bir eyeliner kalemi ile bir ayna önünde sadece birkaç dakika harcayarak ruhunuzun pencerelerini süsleyebilirsiniz.
Bu linke tıklayarak eyeliner sürmenin inceliklerini de öğrenebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz