İlknurundünyası ile annesultanlar organizasyonu!

13
Merhaba değerli takipçilerim;
Biliyorsunuz geçtiğimiz yıl  anneler günü çerçevesinde ilkini gerçekleştirdiğim organizasyonun bu yıl da ikincisini anne sultanlar olarak hazırladım.
Blog dünyasının en seçkin ve sevilen bloggerları ile birlikteydik.
 Queen Hotel&Spa’da anne bebek, lifestyle ve yemek bloglarından oluşan sultanlarımıza geldikleri için çok teşekkür ediyorum.
Temamız anne sultanlar olunca fessiz, taçsız,  olmaz dedim Eminönü’nde uzun gezmelerin ardından tüm eksikleri tamamladım.
Elimden geldiğince sultanlarımıza yaraşır bir organizasyon yapmaya çalıştım.Osmanlı tuğralı, otantik püsküllü süslerimiz vardı yaka kartları yerine…
Sevgili Şölen tarafından gönderilen lokkumlarımız otantik tabaklarda ikram edildi blog yazarlarımıza…
Başlarımızdaki taçlarımız ve aşağıdaki cici pankartlarımız ise gelince alışveriş tarafından sultanlarımıza hazırlandı..
Madamedüevent tarafından bize hazırlanan kadife kutularda da mini lokumlarımız vardı..Kutusu bir o kadar şık ve zarifti.Misafirlerimize sunarken keyif aldım.
Anne sultanlar bir araya gelir de Osmanlı Şerbeti içmeden olur mu?
 Zaferan Osmanlı Şerbeti bizlere hem içmemiz için otele hazırlatıp gönderdi hem de ,evde hazırlamamız için kendilerine teşekkür ediyoruz .Bu arada biz bayıldık, siz de kesinlikle deneyin:)
Kimler mi vardı;
İşte anne sultanlar
www.ilknurundunyasi.com
www.cananzerkinli.com
http://www.bademlebuduk.com/
http://www.tarcinpastaevi.com/
http://www.sorananne.com/
http://kakuleninbebekleri.blogspot.com.tr/
http://www.ipeksuer.com
http://nimostylo.blogspot.com.tr/
http://www.1baba1anne.com/
http://www.gulshendogan.com/
http://www.alisverismakyaj.com/
http://livalim.blogspot.com.tr/
http://pastakasri.blogspot.com/
Tabii ki bu kadar değil!!!
DEVAM EDECEK
Sevgiyle kalın.

13 YORUMLAR

    • Burcum canım bu güzel fotoğraf kareleri ve emeğin icin çok teşekkür ederim siz ozel oldugunuz için organizasyon da cok özel oldu tekrar geldiğin için teşekkür ederim canim

  1. Çok ama çoook güzel bir organizasyondu. Herşeyi bizler için en ince ayrıntısına kadar düşünüp , planlayan İlknurcuğuma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ben çok mutlu bir şekilde ayrıldım.Sosyal medyadan tanıdığım ama yüzyüze gelme imkanım olmayan popüler blogger annelerle #annesultanlar da tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Kusursuz bir etkinlik oldu. Ellerine kollarına sağlık canım benim.

  2. İlknur'cuğum harika bir gün yaşattın biz annesultanlara:) Sultanlar gibi ağırlandık.Yeni ,gencecik,pırıl pırıl gençlerle tanıştım.Hepside birbirinden güzel,yeni dostluklar ,yeni arkadaşlıklar kurduk.Blogger arkadaşlarımı ve seni sevgi ile kucaklıyorum…..

  3. Dünyada bir ilk benzeri olmayan bir sistem Türkiye’de başlıyor. Müşteriler için alışveriş güvencesi sistem içinde binlerce ürün yüzlerce marka imkânlarıyla alışveriş yapma imkânı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz