Karanfilli Ayva Marmeladı, Nar Gourmet’in geleneksel lezzetlerinden en yenisi…

0
Nar Gourmet’nin   yepyeni bir lezzeti var ve ben bunu sizinle tanıştırmaktan son derece mutluyum. 
Karanfilli Ayva Marmeladı, Nar Gourmet’nin en yeni keşfi.  Eklenen küçücük bir malzemeyle, lezzette ortaya çıkan yenilik ise heyecan verici. Karanfilden gelen aroma, ayvaya bambaşka bir lezzet kazandırıyor.
Sapanca Gölü kıyısından mevsiminde seçilen Eşme ayvasıyla hazırlanan yeni marmeladı, fazla tatlı sevmeyenlerin tercihi olmaya aday. Mevsiminde, bölgesinden elle toplanan meyvelerin, sadece beyaz pancar şekeriyle kaynatılmasıyla hazırlanan tüm Nar Gourmet reçel ve marmelatları gibi, Ayva marmeladı da katkısız ve doğal.
Jülyen kesim ayvalar karanfille buluştuklarında hem geleneksel hem de deneyenleri şaşırtmayı başaran bir lezzet açığa çıkıyor. Anadolu’da yüzyıllardır kullanılan yavaş pişirme tekniği sayesinde meyveler hem aromalarını hem de rengini ve parlaklığını koruyor, camın ardından tüm canlılığıyla gülümsüyor.
 Kızarmış ekmek üzerinde sıcacık bir çay eşliğinde afiyetle tüketebilir veya kurabiyelerinizi bu nefis lezzetle taçlandırabilirsiniz. Tazecik bir dilim kek üzerine sürerek muhteşem bir lezzet hazzı yaşayabilirsiniz.
Hayatınızdan yeni tatların eksik olmaması dilegiyle…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz