Her yerde bulamayacağınız elişi ürünler

0

Herkese merhaba değerli takipçilerim;

Kendi çapımda dikiş nakış, keçe ve kurdeleler ile cici bici birtakım çalışmalarımın olduğunu biliyorsunuz .Örnek tasarımlar ve modeller ararken ,  internette araştırmalara başladığım sıralarda  tanıştığım bir site ile tanıştıracağım sizi bugün.

Dikişbutiğim sitesine girdiğimde hellokitty’li ürünleri gören kızımın annneeee!! diye seslenmesinin ardından aramayı durdurdum ve siteyi gezmeye başladım.
Sitedeki ürünlerin elemeği olması şöyle dursun hakkımda kısmını okuduğumda çok hoşuma gitti. Sizlerle de paylaşmak istedim.
Buyrunuz efendim:

“Dikişi öğrendiğim günden itibaren, benim için dikiş hem hiçbir zaman vazgeçemeyeceğim bir hobi, hemde hayatımın bir parçası oldu. El emeğine küçüklüğümden beri büyük önem vermişimdir ve el ile üretilen her parça benim için küçük hatıralar anlamına gelir. Başlarda kendim için diktiklerim başkalarının da dikkatini ve beğenisini kazanınca özel sipariş üzerine ve kişiye özel ürünler dikmeye başladım. Böylece dikmiş olduğum her bir ürün ile kendimi daha da geliştirip insanların takdirini alınca ürünlerimi sergileyebileceğim bir internet sitesi kurmaya karar verdim. Bu sitede görmüş olduğunuz tüm ürünler kendi küçük atölyemde ve sigara kullanılmayan ortamda üretilmiştir.”

Benim seçtiklerime bakalım sonrada sitede yer alanları göstermek istiyorum sizlere.


Bu hellokitty delisi kızım için
Bu benim gözkalemlerim için

Bu da elbetteki tüm gün çalışan ve annelik görevini iş çıkışı devralan yorgun anne benim için.

Bu çanta ise harika bir hediye oldu kendime zira ikiz çocuk annesi herşeyin en güzelini hakeder değil mi?

Şimdi dilerseniz sitede başka neleri beğenmişim onlara bakalım birlikte..
Resimlerin üzerine tıkladığınızda o ürün grubunun slinkine yönlendirileceksiniz.
Bu jestimi unutmayınız efenim.Sizde her yerde bulamayacağınız,  bu cici ürünleri dilerseniz kendinize dilerseniz sevdiklerinize alabilir kendinizi şımartabilirsiniz.
http://www.dikisbutigim.com/
https://www.facebook.com/dikisbutigim


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz